Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahogy megoldható, hogy...

SIDLER22 kérdése:

Valahogy megoldható, hogy nagyobb feltöltési sebességet kapjak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 100/10-es netem van itthon ami a TV kábelen (Coaxon) jön. A gond csak az, hogy letöltésből nekem kb a fele is elég lenne, de feltöltésből jó lenne minél több. Szolgáltatónál nem megoldható, hogy mondjuk ugyanezért a pénzért pár letöltési sávot áttesznek a feltöltésre? Nagyon jól jönne. Persze cask akkor ha ez DOCSIS 3.0-án megoldható. Ha ezek a sáv mennyiségek (amiket a wikin is lehet olvasni) fixek és szabványosak olyannyira, hogy még egyéni konfigurációt sem lehet rá bevezetni akkor mindegy.

2020. ápr. 27. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a szolgáltatóhoz és kérdezd meg, de tapasztalataim szerint a leggyorsabb feltöltési sebességet a mobilnet biztosítja.
2020. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az tényleg gyors. Csak gondoltam, hogy műszakilag megoldható-e, hogy a pénzemért egy valamivel személyre szabottabb netet kapjak.
2020. ápr. 27. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szokás személyre szabott-at adni, mert az internet frekvenciákkal dolgozik.

Van egy nagyobb frekvenciasáv a letöltésnek, aztán pici üres rés, hogy ne legyen ütközés, és utána egy szűkebb feltöltési sáv. (vagy fordítva, már nem emlékszem)

A lényeg az, hogy nagyobb sebességhez több frekvencia kell a feltöltésre, de az mindenhol máshol is zavart okoz, nem csak te létezel azon a kábelen, amit a szervertől feléd húztak.

2020. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem lenne szükség több frekvenciára mert a letöltésből vennék el. Csak arrébb kéne tolni az egészet. De úgy látszik ez akkor bonyolult. Inákbb megvárom az optikát :D
2020. ápr. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!