Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Skypeos fiókomhoz telefon...

Ha a Skypeos fiókomhoz telefonszámot adtam meg, akkor nem kell fizetni? Hogyan tudom beállítani a jelszavam?

Figyelt kérdés
Sajnos az eredeti fiókomat zárolták, ennek oka nem derült ki (semmi illegálisat nem csináltam). Az új fiókhoz telefonszámot adtam meg, de jelszó beállítására nem került sor sem regisztrációkor, sem később. Kérdésem az, hogy így milyen esetekben vonhatnak le tőlem pénzt, és milyen módon. Hogyan tudok magamnak jelszót állítani? Esetleg a telefonszámot emailre cserélni? Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. márc. 22. 16:41
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Szimplán törlöd a fiókot és regisztrálsz egy live fiókot bármilyen mailcímmel. Ahhoz kérni fog jelszót és úgy már rendesen tudod használni.


Előtte érdemes lementeni a kontaktokat és az újba ismét felvenni.

2020. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2020. márc. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!