Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívószám megjelenítés? ....

Hívószám megjelenítés? . Apukámnak vettem egy telefont, de nem tudom beállítani, hogy híváskor megjelenítse a telefonszámot.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban vettem apukámnak egy Media Tech márkára hallgató telefont. Alaptelefon, nem okos. A lényeg, hogy mikor engem (vagy bárki mást) hív, akkor azt írja ki, hogy privát szám. A telefon menüjében -beállításokba- nincs semmiféle beállítás, ami ezt a célt szolgálná. Segítsetek!

2017. márc. 12. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, bogarászd át a beállításokat még egyszer, ha tényleg nincs ilyen (én is már találkoztam ilyen alsókat. telefonnal), akkor minden telefonszám elé tárcsázni kell ezt: *31#
2017. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs. Igen ismerem ezt a megoldást, jelenleg is ezt használjuk, de azért jó lenne valahogy beállítani.

Köszi a választ!

2017. márc. 12. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
A szolgaltatonal engedelyezve van, hogy elkuldje a hivoszamot? Tedd at a kartyat a sajat telodba, es nezd meg hogy kuld-e szamot.
2017. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál van?
2017. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Nincs külön menü a hívásbeállítások alatt?

Mert ott szokott megbújni, nem a főmenüben. Sőt, láttam olyan kínai csodát, amelyiknél az SMS beállítási menüpontjai közt rejtőzködött a szám küldés engedélyezés-tiltás.

Meg persze van olyan ,amiben egyáltalán nincs ilyen menüpont.

Amúgy a szolgáltatód valamelyik négyjegyű számos hívószáma alatt vannak az előfizetéssel kapcsolatos beállítási pontok, ott át lehet állítani, vagy az ügyfélszolgálatot felhívva átállíttathatod.

Meg persze a szolgáltató üzletébe betérve is kérheted.

2017. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. T-mobile a szolgáltatónk. Ez már nekem is az eszembe jutott, így átettem apu kártyáját az én telefonomban és mikor át akartam állítani, akkor meglepődtem, mert nem volt mit. Az én telefonomban kijelezte, mármint apu kártyájával a telefonomban küldte a számát.


Még az sms beállítások között is megnéztem. Megpróbálom a t-mobile-nál beállíttatni.

2017. márc. 15. 00:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld így.

Hívd: 1777 aztán így navigálj a menüben: 2 3 2 1 2

Mindig várd meg, amíg elkezdi felsorolni a lehetőségeket, nem lehet azonnal végignyomni. Figyeld is közben mit mond, nehogy eltévedj.

2017. márc. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fenti menüsorban a központi hálózati alapállapot állítható be. Ha a telefon nem módosít ezen semmit, akkor az a beállítás lesz az érvényes.


Ez felülírható lehet a telefon menüjében, ez azonban készülékenként változhat.

Nálam így van, hátha segít.


Elindítom a tárcsázót(ahol beüthetők a számok, de ne legyen beütve semmi)


Ennek a menüjébe lépek, ott a Hanghívásra.


Aztán További beállítások.


Aztán Hívásazonosító.


Ott választható ki, hogy használja a Hálózati alapbeállítást, vagy hogy mit tegyen.

2017. márc. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!