Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állsz Én kicsi tanyámba? :D

Hogy állsz Én kicsi tanyámba? :D

Figyelt kérdés

Melyik szinten, mennyi kell még a következőhöz, mire gyűjtesz pénzt, és sok van?:D Ja és milyen épületeid vannak? Hány állat van bennük? :) Mikor regisztráltál azt is. :D


Csak kíváncsiságból, hogy másoknak hogy megy. Am szeretitek a játékot?


2010. júl. 22. 11:52
1 2
 11/15 anonim válasza:

Pontszám: 1,307,739

Szint 15: Füvesember

Érme: 0


van két szántóm, egy tehén istálló 2 tehénnel és egy birkakarám egy birkával. meg a feladatokm nincs kész, de a hétvégén befejezem :) már van 2667 spenót és 108 tojás :)

2010. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

27. szint Bogyószedő.

Van 3 tanyám. Jelenleg 5 szántó 1x fejlesztve mind.

1 birkaól fejlesztve 3 birka van bent.

6 méhészet mindegyikbe 2 kaptár,nem sokára mindegyikbe 3 lesz..

2 fonoda,nem sokára jön a 3.majd..

3. tanyán még 4 földet fel kell szabadítsak,de már jó drágák,ezért van ennyi méz miegymás,sok pénzem legyen,hamar megcsinálom a dolgokat :D


Röviden ennyi :)

2010. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én már azóta a 21. szintre jutottam, van 15tyúkom, 3 szántóm, de nincsenek fejlesztve, mert nemnagyon öntözök, de van még sajt"üzem"em is:D Most jutottam arra a szintre, h fejleszthessen, tehát mindjárt fejlesztem is:D

Aztán még 1 feladat, és jöhet a 2. tanya:P


Ja, és van 96.768,46 kT-m

2010. dec. 6. 16:58
 14/15 anonim ***** válasza:

Készpénz: 1.214.154,59 kT

Pontszám: 14,492,854

Szint 21: Gabonabáró


1 tanyám van jelenleg és azon 5 földem, párszázezer pontra a következő szinttől (és a második tanyától).

A második tanya megszerzését követően azonnal feloldom az összes földet és veszek prémium tagságot (onnan már nagyon megéri).

Csak termeléssel foglalkozom, nekem a "haszonállat" nem éri meg. Így juthattam el ilyen nagy kT értékre. Mivel lassan fogynak a pontok, és a termény csak telik, csak telik :)

2010. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Legutóbbi válaszom óta:

Készpénz: több mint 1 millió kT

Pontszám: több mint 317 millió pont

Szint 33: Meggymaghasító


Már megvan mindhárom tanyám, és csak az utolsó földterület nincs felszabadítva, a többin szántók és tyúkólak találhatók. A tyúkól az amely segít gyorsan előrejutni. 2 tyúkól kivételével mindenem maxra van fejlesztve. (a szántókon az utolsó fejlesztést nem csinálom meg, mert az már csak 1 terményre vonatkozik, én meg folyamatosan mást vetek), a 2 tyúkól 4 csillagos, a többi (további 5 tyúkól) pedig 5 csillagos. Így tengetem a mindennapjaim.

2011. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!