Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miskolcon milyen jó internetsz...

Miskolcon milyen jó internetszolgáltatót javasoltok?

Figyelt kérdés

Jelenleg a DIGI-nél vagyok, de egyszerűen kritikán aluli az internetszolgáltatásuk.

Folyamatosan lecsatlakozik pár másodpercre.

De lehet hogy a routerrel van baj. Nem volt olcsó és akikkel beszéltem mindnek ennél gagyibb routerje volt...



2019. dec. 1. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

DIGI. Soha egyetlen ismerősömnél sem volt semmilyen baj a digivel. A UPC mostanában kezd romolgatni, lehet hogy ez is az oka hogy eladták. A telekom internetje meg mindig is drágán volt egy h....dék.

Amúgy attól, hogy drága egy router, nem biztos hogy jó is. Nekem is van egy régebbi nagyon drága router, de az idő negyedében már nem működik. Régen jó volt még.

2019. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Digi a legjobb egyértelműen, nálad nem a szolgáltatóval lesz gond valószínűleg.
2019. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
A Digi nálunk betonstabil. Az teljesen normális, hogy időnként lecsatlakozik, ugyanis a PPPoE így működik. Amikor netezni akarsz fel kell építeni, amikor befejezted bontani kell. Ha sose bontod, idővel magától bontja a kapcsolatot, nálunk azt hiszem 48 óra a maximum időtartam, de ez változó.
2019. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Harmadik: na de 10 percenkent megy el a net kb fel percre. Nem túlzok, tényleg ennyire durva.

Napi rendszerességgel pedig percekre elszáll a net...


Semmilyen szinten nem értek a routerekhez, talán beállítás kérdése.

2019. dec. 1. 23:44
 5/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Optika vagy sima?
2019. dec. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit kérdeztél :D

A router pontos neve TP-Link AC1200 Archer c5 DualBand Wireless Router.

2019. dec. 2. 15:17
 7/7 anonim válasza:

Van kint digis ONT vagy simán a lépcsőházból jön be kábel?

Diginél dolgozom, telefonos ügyfélszolgálaton, rá is tudok nézni, ha szeretnéd.

2019. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!