Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagykarácsonyba milyen interne...

Nagykarácsonyba milyen internetszolgáltatót javasoltok, ami megbízható szélessávú netet nyújt? Azt tudom, hogy invitel terület, és ha nem találok jobbat, akkor őket fogom bevezettetni, de hátha ti tudtok jobbat. Ötletek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 13:35
 1/10 Dongaben ***** válasza:
Megnézed az egyes szolgáltatók oldalán, hogy a címeden elérhető-e? (Digi, Flip, Tkom, UPC...stb.) Tkom pl. van Nagykarácsonyban, a többi is lehet.
2018. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beírod, megnézed...

[link]

2018. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezeken túl vagyok,de nem pontosak. PL: a 2-es által link alapján az invitelre megad 250 megás netet is a címre,de az invitel oldalán már csak a 30-at. Valaki olyan lenne jó,aki ismeri ott a környéken mit érdemes beköttetni. Köszi,azért megy a zöld pacsi
2018. nov. 2. 15:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem,hogy egy nagykarácsonyi is olvassa ezt...
2018. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fehersrac, lehet hogy nem,de reménykedem. A szomszédokkal beszéltem,ők az invitelt javasolták, de inviteles voltam régen. A szolgáltatás nem rossz,csak ha nem kötsz újra és újra hűséget,brutál módon megemelik az előfizetés árát.
2018. nov. 2. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos kistelepüléseken ez a gond. Kevés szolgáltató közül választhatsz és mivel nincs konkurencia, a monopolhelyzetben lévő szolgáltató úgy nyúlja le az ügyfeleket, ahogy nem szégyenli!
2018. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most egy Nagykarácsonytól sokkal kisebb településen lakom egy teljesen másik megyében,ami t-com terület,és a t-cpm mellett a TARR kft-t választottam, Nagyon jó a szolgáltatás és nem is olyan drága,de bármikor át lehetne mennem a T-hez. Sajnos ez a Tarr nem jutott el Nagykarácsonyig,de a mellette fekvő településeken ott van,mert biztosan őket választanám. Azért meg nem megyek nagyobb városba,hogy válogathassak a szolgáltatók közül. Laktam eleget városban,az első 25-öt a fővárosban is,és mégha ingyen is adná a netet ott valaki,akkori inkább a falú már. :) De köszi. Jól elkanyarodtam a témától,ezért bocsi.
2018. nov. 3. 05:38
 8/10 A kérdező kommentje:

Szóval,ha a jövőben érdekelne valakit ez a kérdés.


Majdnem Inviteles lettem,csak a szomszéd időben szólt,hogy van t-com is. Olcsóbb is mint az invi és 150megát dobott ide nekem. Ja ez a legkisebb it, van neki 500-as netje is az utcában,csak én feleslegesnek tartottam. Két hete izzítom,de nagyon meg vagyok vele elégedve. Aki gondolja,érdemes átszerelni hozzájuk,

2019. aug. 12. 20:55
 9/10 jancsipeti válasza:
Hali ,nagykarácsonyi vagyok.. Nagyon szar az invitelnél a net. Milyen netet javasoltok?
2020. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én végűl a Telekomhoz mentem,a legalacsonyabb csomag van nekem,ami 150/5Mb/s ,nekem bőven elég 3-4 ezer Ft közt van havonta telefonnal. Egyszer volt egy 2 napig tartó hibájuk,de sem elötte,sem utána nem volt más probléma az egy év alatt. Ajánlom őket. Az Invitel egy f.s
2020. máj. 5. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!