Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért kell augusztus 27-től...

Mért kell augusztus 27-től külön fizetni a facebookért? És hogy van ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

miért kéne fizetni?

ingyenes és az is marad.ne dőlj be minden hülyeségnek.

2010. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez mekkora kamu! be ne vegyétek!

erre külön facebook csoport is alakult facebookon, mert ugye sok a naiv tudatlan ember.

egyébként sosem lesz fizetős, ez a kezdőoldalon is ki van írva !!!

2010. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

van egy olyan csoport ami azt mondja h kell..

ez a leírása..nekem hihetőnek tűnt ezért kérdeztem rá:

Leírás:

Mint az köztudott, a FaceBook fizetőssé akarja tenni a szolgáltatásait 2010. július 9-től Nagy-Britanniában, Franciaországban és Belgiumban, 2010. augusztus 6-tól Finnországban, Svájcban és Kongóban, augusztus 27-től az Európai Unió maradék államaiban, köztük Magyarországon (!!!), 2010. szeptember 10-től pedig az amerikai kontinensen és Japánban.


A tervet már maga Lady Gaga is bírálta, és világszerte FaceBook csoportok jöttek létre tiltakozásul. Ez a hasonló nemzetközi csoport magyar változata, amely a magyarországi körülményeket és díjakat tartalmazza. Ezt a csoportot a Microsoft és az IBM is elismerte hivatalosnak, és gondoskodnak róla, hogy az itteni tagokat is hozzászámolják az 1000000 tiltakozóhoz, ami ahhoz kell, hogy a tervet a FaceBook tulajdonosai elvessék.


Csatlakozz te is, hogy ezzel minősítsd magadat, és hívd meg az összes ismerősödet! (részletek elrejtése)

Mint az köztudott, a FaceBook fizetőssé akarja tenni a szolgáltatásait 2010. július 9-től Nagy-Britanniában, Franciaországban és Belgiumban, 2010. augusztus 6-tól Finnországban, Svájcban és Kongóban, augusztus 27-től az Európai Unió maradék államaiban, köztük Magyarországon (!!!), 2010. szeptember 10-től pedig az amerikai kontinensen és Japánban.


A tervet már maga Lady Gaga is bírálta, és világszerte FaceBook csoportok jöttek létre tiltakozásul. Ez a hasonló nemzetközi csoport magyar... (olvass tovább)

2010. júl. 19. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
de figyelj hidd el hogy nem kell és ez kamu, én is láttam ezt az oldalt, mert régebben sokat cikkeztek erről a témáról, és mindig megírták hogy nem lesz fizetős. majd linkelek be cikkeket erről ha megtalálom
2010. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!