Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy hogy mostanában mindenki...

Hogy hogy mostanában mindenki annyira oda van a Facebookért? Tavasszal regisztráltam és ősszel vettem észre, hogy milyen sok ismerősöm van fent.

Figyelt kérdés
Rádióban is erről beszéltek, mikor szólt a boltban a zene, hogy "Facebookon fent van a telefonszámunk". Mindenki mindent ott beszél meg, ahogy észrevettem. Ez divat vagy felfedezték, milyen jó oldal?
2010. okt. 12. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

divat.

Jövőre majd megint más lesz a "Menő".


A "Most a Facebook a menő" mondatot sokszor láttam kiírva MyVIP, Iwiw adatlapokon...

2010. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felfedezték. Egyszerűen az a legjobb és leguniverzálisabb közösségi oldal. Mert ugye a WIW-et alapvetően csak magyarok használják (még ha külföldön is élnek épp), de a Facebookot mindenki, mindenhonnan, így a külföldi ismerőseiddel is tarthatod rajta keresztül a kapcsolatot (már ha vannak). De még ha csak a hazaiak érdekelnek is, akkor is sokkal szebb, jobb, kezelhetőbb, nívósabb, mint a WIW. Ennyi.
2010. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, elég jó oldal, igaz vannak számomra nem tetsző dolgok, hiányosságok. Azért is kérdeztem, mert az ismerőseim nem tizenéves, divat pics@ és emo-s, akármilyen stílusúak, mint ahogyan én sem. Azt sem tudom, hogy mi az a lájkolás. A szó jelentését tudom, de hogy honnan jött ez a duma...

Hétvégi partykat ott beszéljük meg mindig. Nekem szinte csak az olyan ismerőseim vannak fent, akikkel általában találkozom a hétvégén. Fent van a műszakvezetőm is például, de nem jelölöm be, mert ne lássa a marhaságainkat.

2010. okt. 12. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ird be itt oldalt a keresőbe hogy Facebook és meglátod, mennyien vannak akik a facebook törlési lehetőségét keresik :((
2010. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13:07 - Úgy érted, milyen sokan vannak, akik nem képesek átfutni a már meglévő kérdéseket egy új kiírása előtt? Tényleg sajnálatos, hogy ennyi buta ember van.


Érdekes azonban, hogy indokot senki nem írt (8 ilyen kérdést néztem meg, azokból legalábbis senki) arra, hogy miért is akarja törölni magát. Az ezzel kapcsolatos botrányok miatt ezért leginkább csak arra tudok gondolni, hogy valami szokásos hülyeséget követtek el, feltettek magukról olyan képet, amilyet nem kellett volna, beszóltak valakinek, akinek nem kellett volna, vagy elszólták magukat nyilvánosan, mindenki előtt...


Ezek azonban mind olyan dolgok, amik a saját hülyeségükből fakadnak, és nem a Facebook tehet róla.

2010. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se voltam odáig érte, csak mivel ott van élet, nem úgy mint a többi oldalon, valahogy jó ott elleni! Meg ha infó kell, mindenki odairányít. Jaaj és be is csajoztaaaam!!! HOPPÁ!!!
2010. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem elleni akarsz ott, hanem ellenni! :) Nem kötekedés, nálam nem szokás. Gratulálok a csajozáshoz, legyetek boldogok! :)
2010. okt. 12. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!