Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet egy webáruházat...

Hogy lehet egy webáruházat sikeressen üzemeltetni?

Figyelt kérdés
Régi vágyam teljesült azzal, hogy több hónap tervezgetés után elkészült a saját webáruházam. Nekem ez nagy feladat volt, mert teljessen más területen dolgozom, és nem értek hozzá. De meg akarom tanulni, és sikeressen szeretném üzemeltetni. Így megköszönöm az ÉPÍTŐ kommenteket. Tehát a webáruház elindult, seo keresőoptimalizálás megtörtént. Ezt időröl időre újra meg kell csinálni? Insta és Facebook oldal megvan, itt igyekszek napi 1-2 posztot kirakni.Google Analitycset hozzákapcsoltam, ide a közösségi médiát külön be kell állítanom valahol? Google Adsense kódot beépítettem, jelenleg elbírálás alatt van. Milyen programok kellenek a továbbiakban? Hogy lehetne a kezdetekben anyagilag legalább 0ra kihozni?

2019. szept. 25. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

üzemeltetés alatt itt a rendszer probléma mentes működésére gondolsz nem?

vagy a felhasználók elérése? esetleg elégedettségre?

anyagi fedezetre?


mert a leírtakból nem egészen értem a kérdésedet, hogy mit is szeretnél

2019. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem irtad konkretan mit arulsz, de ha nincs nagyon sok millio ft-od reklamra akkor halott ugy.
2019. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat. Felhasználók elérésére, elégedettségére, lehető legtöbb új látogató bevonzására, és előbb-utóbb nyilván bevételszerzésére gondolok. Konkrétan, van olyan lehetőség, ahol a lehető legolcsóbban érhetek el minnél több embert?pl facebook vagy insta. Ha a felhasználóknak az oldalt ingyenessen szeretném biztosítani, miből szerezhetek bevételeket?Pl cégek reklámai, google adsense.Az oldal egyébként extrém sportok felszereléseinek adás-vételével, karbantartásával foglalkozik.
2019. szept. 25. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:

jaa már több kérdésedet láttam és válaszoltam is

fontos szabály: NE ISMÉTELD MINDIG ÖNMAGADAT!

kicsit olvass utána marketinges dolgoknak, pl a korábbi válaszok között is írtam erről emlékszem


több nem is pazarolnék erre, mert ha nem érted meg ennyi kérdés-válaszból, akkor ez a dolog nem neked való és csak kár a beléd fektetett idő :)

2019. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most webáruház vagy adok-veszek oldal? Mert ez most így nem jött le nekem. "Ha a felhasználóknak az oldalt ingyenessen szeretném biztosítani, miből szerezhetek bevételeket?" egy Webáruház esetén a bevétel abból van, hogy megveszed x Ft-ért az árut és X+y forintért adod tovább. Az "y" forint fedezi a kiadásokat és a saját munkadíjad. De szerintem itt valami brutál tévedésben vagy.:


"Az oldal egyébként extrém sportok felszereléseinek adás-vételével, karbantartásával foglalkozik."


Ez nem webáruház szerintem. A webáruház olyan mint a sarki bolt, akarok venni egy izét, és akkor elmegyek egy izét árusító boltba/vagy webáruházba és ott megveszem az izét. A webáruhát kiküldi valamilyen úton nekem az izémet kifizetem és mindenki jól járt. De itt szerintem nálad fogalmi zavar van.

2019. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja oké, te láttál már mindent.Ahogy nézem webáruházzal kapcsolatban van vagy 100 kérdés, mind én irtam ki ezek szerint.Köszi a segítséged, belém neked nem kell fektetned semmit.
2019. szept. 25. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
igen biztosan sokan extrém sportos webáruházat indítanak és lövésük sincs mit csináljanak :) eléggé megszaporodtatok, fogjatok össze, hátha együtt jobban megy, ha már ilyen sokan vagytok
2019. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Shaddark ***** válasza:

Én legfőképpen az árukereső, olcsobbat.hu ... ... ... oldalakkal próbálnék öszehozni valamit.

Én és minden ismerősöm ha megvan a paraméterek alapján hogy mit szeretnénk konkrétan vásárolni, ezeken keresünk rá az aktuálisan legolcsóbbra az első MEGBÍZHATÓ plecsnis boltban.

2019. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!