Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találhatok egy biztonságos...

1equus kérdése:

Hol találhatok egy biztonságos, nem túl drága Felhő tárolót? Amit meg lehet fizetni.

Figyelt kérdés
Anyag tárolására kb 445.16 GB, ami az idők mulásával több lesz. Ebben van nagyon sok könyv, (175 GB), ami mindig több lesz, kép, dokumentum, egy kicsi zene. Föleg a könyvek lennének fontosak. Van itthon egy kis NAS-om, de a multkor nagy vihar miatt vagy ki tudja miért meghalt. Hál Istennek vissza tudták menteni a rajta levő anyagot, de nagyon megijedtem. Rengeteg munkám és időm volt/van benne. Azt gondoltam talán nem ártana ha még egy biztosabb helyen is tárolhatnám. Külső tárolóval is próbálkoztam, de egy idő után meghalt, a rajta levő adatok elvesztek. Nem vagyok sz. Technikai zseni, ezért kérem, hogy egyszerű, érthető legyen a válasz.

2019. szept. 17. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fiókba egy másik HDD -re is lemented időnként!?
2019. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

AWS pl.

[link]

A legolcsóbb megoldással kb. havi fél dollár lenne ~500GB-ot tárolni.

2019. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!