Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan van ennek a videokártyá...

Hogyan van ennek a videokártyának és ennek a tápnak a helyes összekötése? Többi lent +képek.

Figyelt kérdés

Jelenleg így van, ahogy a képen. Egy darab ilyen kábellel, a kettéosztott végek a kártyában, a VGA feliratos vége meg a tápban a PCI-E-ben. Viszont 4 ilyen kábelt mellékeltek a táphoz amin VGA feliratos a dugó. Először arra gondoltam, hogy a tápba 2db VGA végűt dugok be, és úgy a kártyába, és akkor a két mellék kábelvég meg csak úgy lóg majd ott a kártya alatt...De bizonytalan vagyok, hogy így kap-e elég áramot, vagy több kéne neki? Asus Strix RX Vega64 Gaming OC kártyáról van szó és FSP Aurum PT 1200W Platinum tápról. Sehol nincs a neten róla leírás, legalább is nem találtam. Köszi a segítséget előre is.


[link]


[link]



2019. jún. 29. 20:05
 1/2 Fogyi69 ***** válasza:

Nyugodj meg! KApni fog elég áramot, hiszen ennyi kell neki, egy kcisit zavarosan fogalmaztál, de jelenleg megfelelően van bedugva, azért akptál úgymond több kábelt, hogyha szeretnél több videókártyát SLI-ben vagy Crossfireben használni akkor megtehesd, (több vidikari, több áramellátást igényel kábel szempontjából IS), de ahogyan most van bekötve az úgy jó, és kapni fog elegendő áramot :)

!

2019. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Király, köszi, mert egyébként először két kábellel próbáltam, amikor összeraktam a konfigom, és amikor megnyomtam a Start gombot a gépházon, csak egy kattanás volt hallható, semmi más nem történt és elment az áram a szobámban, mert lecsapta a biztosítékot XD Ami csak 6 Amperes egyébként, meg mivel ez egy öreg lakás és alumínium vezetékek vannak a falakban...tudom sürgősen cserélni kéne rézre, tervben van :) De a biztosítékcsere mindenesetre egy erősebbre még idén tuti.
2019. jún. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!