Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alul hátulra való tápegységes...

Alul hátulra való tápegységes gépházba ventivel lefele, vagy felfele kell betenni a tápot és miért?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában lefele szokták mert jobb házak esetén porszűrő is van ott. Plusz felfele fordítva bezavar az ideális légáramlásba. Pl az én házamban van egy első meg oldalsó intake venti meg egy felső és hátsó kipufogó venti. Ha felfelé lenne a táp ventije az leszívná a meleg levegőt amit a 2 kipufogó venti a házbból próbál kijuttatni.
2019. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen gépházaknál a gépház alján található egy porszűrős nyílás:

[link]

amin keresztül a tápegység ventilátora a szoba hűvösebb levegőjét szívhatja be, nem a gépház melegebb levegőjét:

[link]

2019. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ventivel felfelé szoktam alsós házakba. Nem szoktam a porszűrővel bajlódni mert az pár nap alatt csupa por lesz úgy is. A légáramlást sem befolyásolja érzékelhetően.
2019. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A házon átáramló poros levegőt szívatod be vele, ha ventivel felfelé rakod be. A csavarhelyek sincsenek jó helyen, eleve úgy van tervezve, hogy ventivel lefelé.
2019. jún. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!