Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A fájl nem található hiba...

A fájl nem található hiba üzenetet kapom amikor megpróbálok egy mappát lérte hozni. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van a pontos hiba üzenet amit kapok amikor megpróbálok bárhova az asztalomon lévő mappákba csinálna vagy magára az asztalomra.

Valaki csak tudja,hogy mi lehet a probléma.

Ja és a legújabb windows verzió van nekem és arra is gyanakszom


2019. jún. 13. 19:45
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy áthelyezted az Asztal mappát máshova? Elvileg már nincs a helyén, ahol kéne neki lenni. Gondolom így kéne lennie, amit leszűrtem a hibaüzenetből, de javítson ki valaki, ha nem így van: [link]
2019. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pontosan ott van ahol mutattad,de viszont így sem jó.Még mindig ugyan az a hiba. Már a windows hiba keresőt is futtattam de nem működik így sem sajnos. De azért köszi,hogy megpróbáltál segíteni
2019. jún. 13. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyar windowson nem tudom hogy van, de szerintem rá tudsz jönni. Jobb klikk a Desktop mappára -> Properties. Azon belül van egy Location fül. Próbáld meg egy másik meghajtóra, vagy a meghajtón belül más helyre pakolni. Nekem akkor adott ilyen hibaüzenetet, amikor lecsatlakoztattam azt a meghajtót, ahova beállítottam az asztalt. Nem tudom, hogy segít-e, de gyorsan elvégezhető, egy próbát megér.
2019. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!