Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemény a Fujitsu...

Mi a vélemény a Fujitsu Siemens-ről, mint monitorról?

Figyelt kérdés

Vettem tegnap egy Fujitsu Siemens L17-2 típusú 17"-os LCD monitort, (5:4-es) karc és pixel hiba mentesen, használtan. Az ára 12.000 Ft volt. Tényleg nagyon szép állapotban van és a képe is gyönyörű. A célom az volt hogy a régi CRT-t lecseréljem, és ez legalább kevesebbet is fogyaszt.

Jó vételt csináltam?


Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 8. 11:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Bizományiban vettem. Ahol már vásároltam mást is még nagyon régen egy ismerősnek, és az a mai napig működik.
2010. júl. 8. 11:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jo uzlet volt siman, monitorban szerintem jo a Fujitsu Siemens, nekem is a regi Crt monitorom ilyen marka, en is hasznaltan vettem kb 7 eve es testverem mai napig hasznalja es mukodik.
2010. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35 ezerért kapsz újat szóval árban mindenképp megérte. Minőségi gondok sem szoktak lenni ezekkel a monitorokkal.
2010. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én két éve vettem a Fujitsu-Siemens P17-1 típusú 19"-os monitorom, beszerzésin 30ért. Mai napig tökéletesen funkcionál, még egyszer sem hagyott cserben, eszméletlen elégedett vagyok vele, csodás a kép is, meg minden. Tehát minőségi a cuccos. Te is jó vételt csináltál, jó áron nagyon jót vettél, azok a monitorok újonan most 30-35 körül mennek. :)
2010. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Heló:D

én a tesómmal ruháztam be 2db Fujitsu Siemens AMILO LL 3190W monitorokra, és már 3éve tökéletesen megy:)

semmi baja sincs:)

2010. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor megnyugodtam, hogy nem csináltam rosszul:) Ami még nem semmi, hogy a kontraszt, illetve a fényerő 35-35-ön van, vagyis a monitor teljesen alapjáratban megy és olyan képe, illetve fényereje van, hogy az csodálatos. Amúgy DVI-DVI kábellel van a géppel összekötve.


Akkor üdv mindenkinek, használjátok egészséggel, én is azt teszem.:)

2010. júl. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!