Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Homályos képernyő az új...

Homályos képernyő az új videokáryta behelyezése, telepítése után?

Figyelt kérdés
Tegnap az új gépembe egy új videokártyát is raktunk, telepítettük a legfrisebb illesztőprogramot, erre foltokban homályos lett a képernyő, és furcsák a színek, képek is. Keresgéltem a neten megoldásokat, találtam egy olyat, hogy az eszközkezelőben az illesztőprogramot vissza kell állítani. Megcsináltam. Utána tökéletes lett, minden éles, a képek és színek jók. Este kikapcsoltam ugye a gépet, ma pedig most újra be, és újra ugyanúgy homályos stb. Gondoltam visszaállítom megint, de most már nem engedi visszaállítani, nem lehet rákattintani a visszaállítás menüpontra. Vn valakinek valami ötlete, hogy mit csináljak, mitől van ez? A képernyőbeállítások (felbontás stb.) jók.
2019. máj. 19. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen vga-ról van szó? Milyen gép???

Több dolog is lehet de így nehéz megmondani ha nem tudunk semmit a konfigról...

2019. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

- amd radeon hd 6800 series

- i3-6100

- msi b150m gaming pro

- hyperx 4 gb ddr4 2133mhz

- samsung 860 evo 250 gb

- corsair vx450 80plus

Ennyi adatot tudok, szükség lenne még valamire?

2019. máj. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!