Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jók a mostani Acer laptopok?...

Jók a mostani Acer laptopok? Mondjuk ez? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 27. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
jók, nekem is acer van
2019. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszike valószínűleg én is ezt veszem meg elég jó lehet a hűtése hatalmas noti :D
2019. ápr. 27. 20:00
 3/15 anonim ***** válasza:
én kicsit több mint két éve vettem, akkoriban 200e volt. elsőnek én is kételkedtem hogy acer, de hálistennek semmi baja azóta sem. és erősebb alkatrészek vannak benne, mintha ugyanebben az árban vettem volna asus, dell stb. tehát összeségében megérte :D
2019. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát ez remek ezt fogom megvenni :) odabasz*ós gép szerintem :) bár részletre veszem :)
2019. ápr. 27. 20:15
 5/15 anonim ***** válasza:
pláne 500é, beszédes hogy a többi bolt mennyiért adja :D kiváncsi lennék egy ilyenen a játékokra stb. brutál gép
2019. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értettem, hogy mire jók ezek a gamer "laptopok", pláne hitelre. Drágák, nagyok, drágák, alig hordozhatóak, drágák, nehezek és mondtam már, hogy drágák?

Ennyiből veszel egy nagyon jó PC-t, meg hozzá a szükséges perifériákat és még moduláris is lesz, ha később valamiből mégiscsak erősebb kéne, csak kicseréled.

Vagy veszel egy PS4 Pro-t, egy 4K tv-t, egy teljesen jó laptopot és még marad is mellé pénzed játékokra.

Nem mondom, biztos van olyan élethelyzet, amikor jól jön egy ilyen laptop, csak nem tudom mikor van az. Ezt tömegközlekedésen vagy távolsági közlekedésen cipelni iszonyú kényelmetlen, hidd el nekem. Csak akkor nem fogod átkozni az eget, ha autóban hordod. Ha meg igazából nem is cipelgetnéd sokat, akkor meg minek a laptop?

2019. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ps4 hogy jön ide?
2019. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Már hogy ne jönne ide? Egy gamer laptop mire való? Játékra. Egy játék konzol mire jó? Játékra. Szerinted hogy jön ide?


Szerintem érthetően kifejtettem, hogy véleményem szerint miért értelmetlen ilyen monstrumokat venni. Laptopként nem jók, használhatatlan batár nagy szörnyek. Mint PC jó, de akkor miért nem PC-t vesz olcsóbban egy normális monitorral, nem egy ilyen monitornak pici, laptopkijelzőnek óriási valamivel?

2019. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
még az asztali gépet megértem hogy azt ajánlod, de a ps4 akkor is teljesen más platform. én világ életemben pcn játszottam, januárban vettem egy xbox one x-et, egyszer volt bekapcsolva, azóta sem.. teljesen más azon játszani, nem lehet pcvel összehasonlítani
2019. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Csak a figyelmébe ajánlottam, hogy ennyi pénzből mennyi mindent tudna venni.


Az, hogy teljesen más a kettő és nem lehet egymáshoz mérni, pedig szimplán nem igaz. Egyértelműen ugyan arra van mindkét dolog: játszani. Vannak olyan játékstílusok amikhez jobb az egér (FPS-ek, stratégiák), viszont ott van egy rakás másik stílus, amit kb. lehetetlen normálisan billentyűzeten játszani (bizonyos TPS-ek, verekedős játékok, autós játékok, platformerek) és ha ezeket szereted, akkor a PC mellé is fogsz venni kontrollert. Én is csak tavaly vettem először konzolt, előtte sosem volt és kb. 2 óra volt megszokni az irányítását. És még azt is megkockáztatom, hogy egy Xboxot vagy PS-t könnyebben tudsz magaddal cipelni mint egy linkelt laptopot :D

2019. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!