Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 70000 Ft-ból gépemet tudnám...

Roxor3 kérdése:

70000 Ft-ból gépemet tudnám fejleszteni? (mostani configom leirásban) OLVASD VÉGIG!

Figyelt kérdés

Rendszergazdám mondta hogy elég régi gép a mostani ami nekem van és 70000-ft ból egy gyors gépet tudna kihozni belöle nos most ilyen a gépem:

CPU típusa Intel Celeron D 320, 2400 MHz (18 x 133)

Alaplap neve Asus P4P800 SE

Fizikai memória Összes 1535 MB

Memória típusa DDR SDRAM

Videókártya: NVIDIA GeForce 6600

Winchester: 80 gb C: 19,5 D: 55,5


Szóval milyen gépre számithatnék??Milyen operációs rendszerre: win7 ulti menne?

És kb milyen játékok mennének ?(nevek)gta4,cod5,cod6,wow,l2


1 gáz van hogy szüleim nem akarják fejlesztetni de már lassu a gép nem tudtok valamit hogy elromoljon?ne hülyeségeket légyszives!alaplap virus ami elromolna töle az alaplap gondolom uj gép kellene akkor!Mondjatok valamit meg linkeeket!Virusra!


2010. júl. 3. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha tönkreteszed alaplapot,mi van ha azt mondják a szülők,cseréljük ki csak az alaplapot?
2010. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nos, ezt fejleszteni se nem éri meg, se nem lehet. És ennél nyilván csak jobbat lehet 70-ből kihozni, amin minden bizonnyal jól futna a Win7
2010. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Esélytelen fejleszteni, mindene szar.

Ráadásul ez még 478 tűs, őskövület. Add el pártízezerért (nekem pl jó lenne torrentezni :D), de nem érdemes hozzányúlni.

Nem azt mondom h nem lehet jó gép, de ilyen játékokra esélytelen. És addig örülj amíg megy a géped XP-vel, ha újat veszel, kénytelen leszel win7ezni, majd akkor visszasírod.

2010. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát pedig kéne már egy uj gép és nem fog-nak csak ugy venni az a gond:S szóval nemtudjátok hogy lehessen ilyen gépem ?hogy rontsam el a gépet hogy ujat keljen venni?
2010. júl. 3. 15:07
 5/21 A kérdező kommentje:
és ha sikerülne akkor kb milyen gépre számithatnék?
2010. júl. 3. 15:10
 6/21 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések... hogy rontsam el? Há kivágod az ablakon azt elromlik, meg vírust adjunk vazze, találd már fel magad, csak el tudsz már rontani egy gépet....

Én aszondom, hogy 50-60 ezerért lehetne középkategóriás géped, ezt tényleg nem éri meg fejleszteni annyira régi.

2010. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
El ne rontsd, mondom, ha nem kell én megveszem, ha mást nem a ramot belőle. Sőt, ha anyudék nem értenek hozzá, add el nekem a ramot, aztán mutasd meg nekik h nem megy a gép :D
2010. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Merevlemez aramkabelnel felcsereled a ket szelso szalat, azzal elmeletileg kiegeted. Alaplapbol kihuzod a proci hutot es akkor az is ki kellene egjen(bar Celeron procinal sose lehet tudni, en majdnem 2 evig hasznaltam regen hutes nelkul:). Ha az alaplapot akarod mindenaron kiloni, keress rajta valamit ami neked tetszik es masnak lehet nem tunne fel es tord le;)
2010. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja még valami, ha új gépet veszel, úgyse lesz jó bele a DDR ram. Ha 400 MHz-es, 1 gigát komolyan megvennék, nagy szükségem van rá :)
2010. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A zsíros kéz csodákra képes!
2010. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!