Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az RGB a hardware-knél ki...

Az RGB a hardware-knél ki szokott égni?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha ostoba kérdés csak személy szerint utálom.

És feltételezem hogy mivel világító eszközről van szó így mondjuk 4-5 év múlva már kiégett.

Szerencsésebb esetnél 1-2. Egyáltalán ki találta ezt ki ?

Sajnos a lapom és a kártyám is olyan.



2019. márc. 12. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
LED-es vilagitasra gondolsz? Rossz hirem van, k..asokaig birjak. Ellenben pl. le lehet huzni az alaplaprol a csatijat, azt' a problema mar meg is van oldva...
2019. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"LED-es vilagitasra gondolsz?"


Igen arra gondoltam.

2019. márc. 12. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
BIOS-ban, illetve VGA szoftverében nem kapcsolható ki? Csak mert nekem az egerem RGB-s, és ott letiltható.
2019. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lassan 12 éve használom ugyan azt a billentyűzetet és nem szoktam kikapcsolni a numlockot.
2019. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De asszem szoftveresen mind a 2-nél lekapcsolható.

Akkor megcsinálom úgy. Köszönöm az infókat azért.

2019. márc. 12. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Az rgb-nek a maga az alkartesz mukodesehez semmi koze. Ha kiegne, attol nem lesz gyengebb a kartyad peldaul.

Csak kapcsold ki. En is utalom ezt a csillamponi divatot, mas meg egy vagyont kepes fizetni erte. Izles es pofon...

2019. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!