Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régebbi hardware ubuntu-n?

Régebbi hardware ubuntu-n?

Figyelt kérdés

előre is bocsi a helyes írási hibák ért. aki nem akar kötözködni az meg érti.

Van egy adott hardware Dell Precision 3500 xeon procival 8 giga rammales nvidia geforce 8800 gtx-el.

az alap xorg al a 3d efektusok mukodnek de se a steam se a wine nem ismeri meg.az nvidia driver telepitése után nincs 3d nem hagyja fel nyomi se az opencl-t se a cuda grafikus kiegészitot fórumoztam mar egy ideje ez ugyben és csereltem grafikát is ami drafikáim vannak azokon egyiken sem tudtam megoldani vagy nem lehet beállítani rendesen az nvidia illeszto programot.

mi okozza és hogyan oldhato meg? nem kérek semmit csak aki kanyit egy kicsit a linuxhoz és tudja h miért van ez írjon azóta nem megy mióta ubuntun 16.04 ron upgadeltem 18,04 re

probalt grafikak : nvidia geforce 6800

8800 gtx

gtx460


amd radeon hd 8750


additional driver nem irja a 3d vagy open cl csak annyit h nvidia driver 304 331 stb az amd vel meg kép van hang nincs szolok microsoftos gepen probalva volt minden egyes grafika es tokéletesen müködnek


2019. jan. 3. 12:52
 1/1 anonim válasza:

[link]


Ezeket próbáltad?

2019. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!