Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gépem van. Hogyan csatlakoz...

Új gépem van. Hogyan csatlakozzak a hálózatra? Melyik a legjobban bevált csatlakozó erre?

Figyelt kérdés

2019. márc. 10. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! Tökéletes!

(Görkorit is beszámítok!)

2019. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 P.O.C. ***** válasza:

Te most trollkodsz kérdező?


"Hogyan csatlakozzak a hálózatra? Melyik a legjobban bevált csatlakozó erre?"


Tehát csatlakozót mondtál. Erre belinkelsz egy USB Wi-Fi adaptert. :D

Elárulom hogy a vezeték nélküli hálózat sosem volt "legjobban bevált" és soha nem is lesz. Egyfajta kényszermegoldásként lehet rá tekinteni. Ha jót akarsz magadnak kábelt használsz.

2019. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
asztali géphez kábeles megoldás a legjobb, wi-fi felejtős.
2019. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 P.O.C. ***** válasza:

Kérlek ne privátba!


"...Nos, van egy új pc-m(még soha sem volt) és össze lett rakva meg minden.

A kérdés most a net. Van itthon egy UPC Connect Box Wifi modem. Ez 250Mb-os. Ezt szeretném használni. Rádugtam valamilyen régi Tp-link 54Mbps-es usb-s sticket, azonban ezzel nagyon gyenge a netem.


Néztem neten ezt a tplink ac600-at. Az nem lenne jó erre? Vagy milyen kábel kéne ide? Csak mert a modem egy másik szobában van..."


Akkor egyszerű, kábelezz át. Asztali géphez a Wi-Fi egy f@.szság. Mást nem tudok mondani, ha még 10-szer megkérded, akkor sem tudok mást mondani. Ha semmiképp nem megoldható, mert pl. rest vagy két lyukat fúrni az ajtófélfába, akkor is inkább egy Powerline, ami az elektromos hálózaton keresztül valósít meg vezetékes kapcsolatot.

[link]

[link]

2019. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!