Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel videokártyák szerintetek...

Intel videokártyák szerintetek milyenek lesznek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam 2020 körűl jönni fognak az intel videokártyák! Kíváncsi vagyok rájuk. Nekem az a tippem , hogy amd-s vga-knál tuti jobbak lesznek. Ez meg mutatkozik a processzoroknál is! De nvidiá-nál már nem vagyok biztos ,hogy egyátalán meg is tudják szorongatni őket!

2019. febr. 16. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alternativ dolog, nem lenne jó az Intel-nek ha ott lesznek/lennének GPU fronton is..

Bőven elég a GTX & AMD versengés, igy is az AMD ár/értékarányban nyerő alsó kategóriában ( De a legtöbb játék nVidia támogatott..)


Azért is nem hiszem, főleg az integrált GPU-juk elég gyenge és semmitmondó egy Ryzen 3 2200G-hez képest semmi amit az Intel csinál/csinált..

2019. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jönnek akkor mindenképpen a felső szegmensben ahol az nVidia egyeduralkodó jelenleg.

Első generáció nyilván nem hoz nagyon újdonságot, de idővel egy erős konkurenciává válhat majd.

Arra jó lesz hogy talán kicsit lejjebb vigye az árakat.

Egyelőre ennyit lehet elmondani, majd kiderül mit hoz, mindenkinek az lenne a jó ha egy ütőképes alternatíva lenne a másik kettő mellet.

2019. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nekem az a tippem , hogy amd-s vga-knál tuti jobbak lesznek. Ez meg mutatkozik a processzoroknál is!"

Hasonlíts már össze egy Ryzen 5 2600-at és egy i5-8400-at, légy szíves...


Egyébként meg nem lehet előre tudni, hogy mire készülnek. Szerintem az Intelnek így is elég baja lesz azzal, hogy utolérje a 3. generációs AMD-ket.

2019. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak gittrágás.

Vagy csinálnak diszkrét kártyát, vagy nem. Szerintem inkább nem.

Így is ők forgalmazzák a legtöbb videokártyát, ha az integrált megoldásokat is beszámítjuk.

2019. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gamingre fogják tervezni az archijukat, így ugyan ott leszünk mind a GCN-el.
2019. febr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!