Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért teszi magát alvó módba...

Miért teszi magát alvó módba a laptopom?

Figyelt kérdés

Ha éppen zenét hallgatok rajta filmet nézek vagy dolgozok a laptopon többször alvó módba teszi magát minden előjel nélkül.Már átállitottam hogy soha ne tegye magát alvó módba , energiatakarékos módot is kikapcsoltam,de ugyanúgy csinálja .

Van tipp hogy mitől lehet vagy érdemes lenne vissza vinnem a kereskedésbe?



2019. febr. 2. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Akku rendben van? Ez egy normális jelenség ha az akku merül. Ha már elég régi (1,5 évnél idősebb) előfordulhat, hogy nagyobb megterhelésnél leesik a feszültség amire a gép azt hiszi, hogy lemerült.
2019. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,meglehet az aksival lesz akkor gond.

Mondjuk nem régi fél éve vettem újonnan,hozzáteszem felsőbb kategóriás,teszi is a dolgát ezt a hibáját leszámítva .

2019. febr. 2. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még pont nincs fél éve vidd vissza gyorsan. Az akkura fél év garancia szokott lenni.
2019. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!