Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám orvosolni ezt a...

Hogy tudnám orvosolni ezt a RAM terhelést?

Figyelt kérdés

Sziasztok Kedves Tagok!

Segítséget szeretnék kérni, mert elég tanácstalan vagyok a PC-mel kapcsolatban. Win7 64 bitet használok és jobb felső sarokban ott a CPU/RAM óra. Tehát ha bekapcsolom a gépet, elindulnak a szokásos dolgok Steam, Utorrent, Wallpaper Engine stb és nem csinálok semmit és hagyom a gépet menni pl 1 órát és vissza ránézek a Ram használatom már 70%-n fut. Ha elkezdek Mozillán vagy Chrome-n böngészni vagy sajátgépről HD filmet nézni akkor 99%ra felmegy és bezárás után se esik vissza és a gép használhatatlan lesz ilyenkor újraindítom, kb 2 óránként.

Amiket próbáltam megoldásként, feladatkezelőbe figyeltem minden folyamatot amik futnak ami nem kell bezártam, letiltottam a windows-al induló programokat (steam, utorrent, wallpaper engine stb) Sajnos változás nem történt. Viszont költözés miatt pár napig nem volt netem és a gép tökéletesen működött. Ha úgy kapcsolom be a gépet, hogy kikapcsolom a routert akkor annyi HD filmet nézek és annyit játszok erősebb gépigényű játékokkal amennyit akarok a RAM használat nem megy 50% fölé és az alkalmazások bezárásakor vissza esik alaphelyzetbe kb 20-25%-ra, de amint bekapcsolom a routert szép lassan megint felmászik és újra kell indítanom a gépet. AVG vírusirtót használok, többször végig futtattam a gépen, de legtöbbször nem talál káros dolgot. Újratelepítettem a gépet már többször is, hivatalos oldalakról amit tudtam drivereket onnan töltöttem le meg a géphez kapott DVD-ről, de akkor is jelentkezik ez a probléma.


Processzor: Amd A8-5600K

Ram: 8Gb 1666 Mhz Kingston.

VGA: Asus Geforce GTX 550 Ti 1GB

HDD: 250Gb Maxtor

+ 2TB USB WD hordozható merevlemez



2019. jan. 5. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azért futtatnék egy Malwarebytes-t is.
2019. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az micsoda vagy mire jó?
2019. jan. 5. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Vírusírtó.
2019. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!