Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most raktam össze egy gépet,...

Most raktam össze egy gépet, telepítésnél le fagy éd ujra indul, miért?

Figyelt kérdés
Cseréltem memóriát, videókártyát, tápot, procit, és semmi, alaplapra gyanakszom de hátha tudtok valami más hibát, HDD-t is le huztam ugyan azt csinálja, nem tudom mit probáljak még, valaki segíteni?

2018. dec. 8. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A telepítő elindul? Arról kezd bootolni a gép?
2018. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen el indul, ott fagy le ahol olyan mintha az Xp be töltődik csak zöld vonal megy, remélem így érted, HDD-vel és az nélkül is ott fagy le, BIOS-ba is be tudok lépni meg minden hova, ahogy telepíti úgy le fagy és kb 1 perc múlva újra indul.
2018. dec. 9. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem írtál konkrét alkatrészeket, de próbáld a memóriát (memóriákat) variálni. Csak az egyik, csak a másik, tedd át másik slotba, stb.
2018. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 slot van, probáltam az egyikbe és a másikba más RAM-al, semmi, procit is cseréltem, videókártyát is, egyszerűen mindent probáltam és semmi :/
2018. dec. 9. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyire régi ez a gép és milyen rendszert próbálsz telepíteni?
2018. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen idős lehet, ddr2 socket 775 proci 4 magos proci de probáltam 2 magosal is, azzal se megy, Windows 7-el probáltam
2018. dec. 11. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy jó a telepítő?

Ki kellene próbálnod egy másikkal.

2018. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!