Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új winchesterre raktam fel a...

Új winchesterre raktam fel a win7et de ezen kilvul még miket kell telepítenem?

Figyelt kérdés

Samsung notebook om van (serie 3)

Nincs mellé semilyen telepítő lemez ,és egy két drivert fel kéne raknom hogy pl jó legyen a wifi de nem tudom pontosan hogy miket lenne szükséges ehhez...



2018. aug. 20. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
FElmész a notebook gyártó oldalára és letöltöd ami kell.
2018. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig eljutottam, de mi az ami kell a 30 fájl közül?
2018. aug. 20. 19:19
 3/7 Gábor_79 ***** válasza:
Kiválasztod innen az összes letöltése. [link] A program beazonosítja a hardvereket és az annak megfelelőeket tötltöd le a gyártói oldalról. Az eszközkezelőben megnézed melyik eszköz felkiálltójeles.
2018. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ethernet vezérlő

Hálózati vezérlő

PCI egyszerű kommunikációs vezérlő

SM buszvezérlő

Universal serial bus (USB)vezérlő

USB 2.0-crw

Ezeket hozza ki felkiáltó jelesnek az eszkozkezelobe

2018. aug. 21. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

próbáltad az ubuntut???


ahhoz nem kell külön drivereket letölteni.

2018. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az mi, nem vagyok nagyon képbe ezekkel, akkor mit kellene csinálnom?, mert teljesen új winchesterre raktam fel a win7et aztán most nincs net de azon kilvul szinte minden ..
2018. aug. 21. 21:18
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:

Az egy másik operációs rendszer ami ingyenes.

A laptop pontos típusát be tudod linkelni? Azért adtam a linket, hogy ki tudd olvasni a hardverek pontos típusát. Ugyanis elképzelhető - meg látszik is -, hogy szérián belül például különféle vezetéknélküli adapterrel szerelik. A driver letöltés oldalán például van egy Inteles, plusz egy Atheros. Egy driver többször fel van sorolva, mert az idő múlásával frisebb verziókat adtak ki. Választd a legújabbat! Vezetékes internethez töltsd le a LAN nevezetűt, ami a win 7-hez tartozik, mert ugyanott van XP-hez való.

2018. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!