Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet 802.11n alapú...

Hogyan lehet 802.11n alapú Ad-Hoc hálózatot beállítani?

Figyelt kérdés

Már rengeteget próbálkoztunk ezzel a haverokkal, az összes létező operációs rendszerrel (Win7, Vista, XP, Ubuntu 9.4, OSX Snow Leo), olyan gépeken, melyek támogatják a 802.11n Draft 2.0-t. (Az OSX-et természetesen MacBookon)


De nem sikerül megcsinálnunk, mert mindig 802.11g -nek látja a hálózatot a rendszer, és a sebessége is olyan.


Lehet, hogy kihagyták a szabványból az Ad-Hoc-ot?


A segítséget előre is köszönöm!


2010. jún. 26. 14:41
 1/3 czibles ***** válasza:

és milyen eszközökkel próbáljátok? (router, wifikártya, laptop)

pontos márka és tipusszámot is írj.

2010. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem nem számít (mert a szabvány az szabvány), de megadom:


Laptopok:

- Fujitsu Amilo Pi 3560 / Realtek RTL 8192SE 802.11n Draft 2.0

- Apple MacBook / Apple Airport, n szabv. támogatással


meg még próbáltuk Dell géppekkel (teljesen új, szintén n-kompatibilis, sztem Atheros kártya van bennük Realtek chippel), de kísérleteztünk MSI, HP géppel is. Ez a probléma mindenkit megfogott, úh. jöttek az önkéntesek :D


Az Ad-Hocnak pedig az a lényege, hogy nincs szükség routerre, mert gépek közötti alkalmi hálózat.

2010. jún. 27. 16:27
 3/3 anonim válasza:
nem próbáltam csak 1 tipp: eszközkezelőbe ha kikeresed a wifi adaptert jobb klikk > tulajdonságok > speciális fül > adhoc 11n > értéket állítsd enable -re.
2011. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!