Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CPU hűtő esetén mi a "Low-nois...

CPU hűtő esetén mi a "Low-noise Adaptor", tartozék vagy opció?

Figyelt kérdés
Ez tartozék amit valamilyen módon rá kell tenni a ventillátorra, vagy valami opció amit be lehet állítani? Mi ez és mennyire javasolt használni, esetleg fékezi a ventillátort?

2018. nov. 20. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kábel amit ha használsz leszabályozza a ventilátort. Alapesetben az alaplapra dugod a dolgokat és biosba beállítod mikor hogyan viselkedjen, viszont ha azt nem tudod megtenni és molex átalíkotóval adsz áramot a ventinek, akkor nem tudod konfigurálni hanem annyin pörög amennyit "fel tud venni".
2018. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Opcionális a használata. "Zaj csökkentő adapter", ha nem fordítottad volna. Egy egyszerű ellenállás, ami csökkenti a átadott feszültséget, ezért halkabb, mert emiatt lassabban forog a légkavaró. Én sosem használtam ilyet, mert inkább vettem elosztót, ha nem lett volna elég alaplapi kimenet. Aztán meg előlapi venti-szabályzót.
2018. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!