Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook ajánlás hosszabb távra?

Notebook ajánlás hosszabb távra?

Figyelt kérdés

Helo!


Szeretnék karácsonyra venni egy új(abb) notebookot, lehetőleg olyat, ami a következő 4-5 évre jó. Felhasználást tekintve csak netezés, neten filmnézés/zenehallgatás, saját videók/képek nézegetése lenne a cél. Ha az akksi nem is bírja sok éven át (pl feltöltéssel megy 30-40 percet) az annyira nem gond. Játék nem lesz vele, még webböngészős sem.


Én SSD+HDD kombóra gondoltam, viszont amit találtam értelmeset az 200e, jobban örülnék 150e körüli összegűnek (vagy ennél olcsóbb csak HDD-s megoldás és én külön veszek bele m.2 helyre SSD-t meg felrakom rá a rendszert).

[link]

Erről van szó. Külön dedikált videokártya nem feltétlenül létszükséglet, a mostani is elvan nélküle, de hosszabb távra gondolva nem tudom mennyire lenne szükséges.



2018. nov. 20. 08:01
 1/1 szántóvető ***** válasza:
ennél olcsóbbat nem találsz ami ilyen kiépítésű.ezen a gta5 is futni fog.bár szerintem elírták az árát.
2018. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!