Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nyomtató ( HP d1560) nem...

Krisztof kérdése:

Nyomtató ( HP d1560) nem nyomtat. Úgy érzékeli hogy a patron kifogyott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden nyomtatás előtt felugrik az ablak hogy üres mindkét patron - nem üres vettem utángyártottat, de azt nem érzékeli valamiért. Eredetit nem fogok venni. Bele sem kezd a nyomtatásba, csak áll némán. Lehet hogy elérte az előírt nyomtatandó oldalak számát - és az miatt kukult meg? Vagy létezik valamilyen lehetőség ahol ki lehet kapcsolni a patron szint érzékelőjét? Jó lenne valahogy megberhelni, nem akarok újat venni. Köszönöm.

2018. nov. 19. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfajta (régi) HP multival voltam így pár napja, be kellett igazítanom a patronokat, kicsit győzködni kellett, de már megy.
2018. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy be kell igazítani? Kézzel meg kell mozgatni jobbra-balra? Vagy a nyomtató beállításain belül kell valamit változtatni? (Arra nem reagál)
2018. nov. 20. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy nekem sokadszorra sikerült. Igen korosodó, régen porosodó példány, nem hiszem, hogy semmi oxid ne lett volna a kontaktokon. Az már rólam árul el sokat, hogy nem hagytam abba a rángatását, de kit érdekel, ha százból egyszer mégis beválik? :)
2018. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!