Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg igaz, hogy a multifunk...

Tényleg igaz, hogy a multifunkciós nyomtatókon nem lehet scannelni, ha kifogyott a patron?

Figyelt kérdés
Ha igen, tudnátok árukeresőről olyan nyomtatót mondani, ami akkor is scannel, ha kifogyott a patron, és olyan 20-23ezer forint körül mozog az ára?
2017. aug. 17. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem HP PSC 1310 series és HP Photosmart C4600 series van, mindkettő szkennel úgy is, hogy nincs bennük patron.
2017. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha jól látom egyiket sem lehet újonnan vásárolni már sajnos, így ezeket nem tudom igénybe venni.

Esetleg tudsz olyat, amit még ma is árulnak?


Köszönöm a választ!

2017. aug. 17. 08:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezek már régebbiek. Van egy újabb nyomtatóm is, az is HP, de azon még nem próbáltam a szkennelést patron nélkül. De az sem annyira új már, szerintem olyat sem lehet már kapni, állandóan jön ki újabb verzió, szerintem minden évben hoznak ki új típust.


Ha újonnan akarod venni, akkor rendeld meg webshopból, akkor 14 napon belül visszaküldheted, visszaviheted a boltba mindenféle indoklás nélkül és visszaadják a pénzt. Vásárlástól való elállás. De pl. a Media Marktba talán visszaveszik akkor is, ha személyesen veszed meg, de nem biztos. Akkor jó, ha van a közeledben valamilyen bolt, Media Markt vagy Extreme Digital, mert akkor visszaviheted személyesen a boltba. Mert egyébként postán kell visszaküldeni, ami annyira nem olcsó egy nyomtatónál és a visszaküldés árát nem térítik neked vissza.


Még az is lehet, hogy jobb helyeken, pl. a Media Marktban kipróbálhatod, hozzádugják neked az egyik kiállított példányt egy géphez és meglátod.

2017. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként a HP-t nem ajánlom senkinek. :)

Az Excel-táblázatok vonalait csak legjobb nyomtatási minőségben (legtöbb tintával nyomtatva) tudja csak biztonságosan kinyomtatni, rosszabb minőségben kihagyogat egyet-kettőt.

2017. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!