Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépzsenik! Szerintetek ezt a...

Gépzsenik! Szerintetek ezt a lap top-ot megvehetem?

Figyelt kérdés

Otthoni használatra kellene és a tesco-s újságba láttam igaz nem drága, de sztem nem rossz gépezet :)

Alapból 104 990.- ba kerül.

De leírom, hogy mit írtak hozzá adatoknak:

Acer Emachines e725

15,6''

1366x768 HD TFT- kijelző

Pentium DualCore T4400

2,2 GHz proci

2 GB RAM,

250 GB HDD,

Mobil Intel Graphics Media Accelerator

4500 M (UMA)

DVD- supermulti író

LAN

802.11 bg wifi

6 cellás aksi

2,7 kg

0,3 CristallEye webkamera

nem. bill.

5in1 kártyaolvasó



teszem hozzá nekem ez olyanokra kellene: MSN, net, zenehallgatás, fényképek tárolása, sulis dolgokhoz, játékokhoz (vmi komolyabbakra gondoltam) és még minden ami egy csajszinak kell : P

Várom a megjegyzéseket, hogy ez egy nagy rakás sz*r-e amit a tesco összehozott megint vagy nyugodtan belevághatok, mert azért ha már ennyi pénzt kiadok akkor normális legyen és ne csak pénzkidobás legyen :D

Előre is köszi a válaszokat cupp cupp (K)(L)


2010. jún. 25. 19:25
1 2
 11/13 anonim válasza:

hát ezt meg nem venném. én ajánlom ami nekem van, 150e vettem(netet 120körül van)


amit akarsz venni gta4et életbe nem viszi el


ami nekem van egy acer 5536g annak sokkal jobb , ATI HD4570 512mb os és így is csak mediumon megy a gta4 de lehet jáccani vele:D


sztem ne sajnálj 20e ftot, mert fateromnak is olyan videokartya van laptopába de játékre ezek egyáltalán nem alkalmas!

2010. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
előző vagyok: nincs semmi baj az Acerral, nekem tökéletesen működik, elég gyors win7-el!
2010. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem akarok én gt4 -ni.... vagymi haggyuk már :P
2010. jún. 27. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!