Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépzsenik! Szerintetek ezt a...

Gépzsenik! Szerintetek ezt a lap top-ot megvehetem?

Figyelt kérdés

Otthoni használatra kellene és a tesco-s újságba láttam igaz nem drága, de sztem nem rossz gépezet :)

Alapból 104 990.- ba kerül.

De leírom, hogy mit írtak hozzá adatoknak:

Acer Emachines e725

15,6''

1366x768 HD TFT- kijelző

Pentium DualCore T4400

2,2 GHz proci

2 GB RAM,

250 GB HDD,

Mobil Intel Graphics Media Accelerator

4500 M (UMA)

DVD- supermulti író

LAN

802.11 bg wifi

6 cellás aksi

2,7 kg

0,3 CristallEye webkamera

nem. bill.

5in1 kártyaolvasó



teszem hozzá nekem ez olyanokra kellene: MSN, net, zenehallgatás, fényképek tárolása, sulis dolgokhoz, játékokhoz (vmi komolyabbakra gondoltam) és még minden ami egy csajszinak kell : P

Várom a megjegyzéseket, hogy ez egy nagy rakás sz*r-e amit a tesco összehozott megint vagy nyugodtan belevághatok, mert azért ha már ennyi pénzt kiadok akkor normális legyen és ne csak pénzkidobás legyen :D

Előre is köszi a válaszokat cupp cupp (K)(L)


2010. jún. 25. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elfgogadható kis gép.Nem a legjobb de elmegy.
2010. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok zseni, de ilyen áron ez nem egy rossz gép. A Tesco megjegyzéshez annyit, hogy ne keverjük a dolgokat. Ha a Tescoban árulnak Acer márkájú gépet, az nem azt jelenti, hogy a Tesco raktárában szerelték össze az árufeltöltők, a kukákból guberált alkatrészekből. Ez nem ugyanaz, mint a tesco gazdaságos hajsampon.
2010. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudom, tudom csak mellékesen megjegyeztem :P;)
2010. jún. 25. 19:37
 4/13 A kérdező kommentje:

jah elfelejtettem :$

hogy ha vki jobb laptopot tud kb ilyen áron (e körül) az nyugodtan leírhatja, vagy, hogy melyiket lenne érdemesebb, hogy azért jól is járjak :$:):D

2010. jún. 25. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezzel a videókártyával GTA3-nál jobb játékkal ne nagyon akarj játszani, SIMS 3-at még elviszi talán de egyébként elég kaki egy videókártya van benne.
2010. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és szerintetek, ha már vagy 3 progi meg van nyitva akkor elkezd fagyni??
2010. jún. 25. 20:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyiért?
2010. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, ezek a gépek inkább ilyen irodai munkára vannak kitalálva tehát megfelelő mennyiségű memória van benne, és a processzor sem mondható gyengének. Az eggyetlen szar dolog benne az a videókártya.
2010. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

vki kérdésére 104 ezer 990 forintba kerül :)

2010. jún. 25. 21:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Acer = ipari hulladék kategória. Szervize csehországban van, ha tönkremegy/megsül benne valami, ami a szarul megtervezett hűtésük miatt igen gyakori, akkor hetekig nem látod. Ha mázlid van, talán egyben marad egy évig, amíg a garancia szól rá.


Ha ráfizetsz 20 ezer ft-ot, akkor már kapsz egy Dell notebookot, amire van 3-4 év garancia.

2010. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!