Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az baj ha egésznap játszok a...

Az baj ha egésznap játszok a gépen?

Figyelt kérdés

Reggel 7kor bekapcs. és és este 22kor kikapcs.


GTX 1050 Ti + i5-7400 és 16GB ram


Rainbow Six Siege, FIFA 19 és PUBG azok a játékok amikkel főképpen játszom.

De a PUBG-t mostanában hanyagolom.


Nem, nem szoktam egésznap gépezni mert kistesom is szokott gépezni de Robloxozik és ezzel pihenteti a gépet.


Szóval mennyire árt a gépnek ez??



2018. okt. 21. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Neked árt elég sokat.
2018. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted míg nincs húzva és a hőmérsékletek rendben, nem tökmindegy, mit művelsz azzal a géppel? Hamarabb (SOKKAL hamarabb) lecseréled mindenét a játékok és a saját "változó" (értsd: növekvő) igényeid miatt, mint hogy esélye lenne komolyabb hibákat mutatni. Mondjuk a sok üzemóra miatt valamelyik ventilátor fog bezörgősödni pár év után, és ennyi. Esetleg a hdd-n spóroltál, akkor az meghullhat bármikor. Ugyanez a tápra is igaz, annyi kiegészítéssel, hogy különösen rosszként ismert olcsók boríthatják az alaplapot is. Ja, meg időnként nagyreset vagy újratelepítés.


Nyilván portalanítás, párévente újrapasztázás, értelmes környezeti hőmérséklet és páratartalom mellett értendő.

2018. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mivel nincs annyi pénzem ezért az igényeim nem nagyon nőnek játékok íránt. Azzal játszom ami most van és ami fut a jelenlegi gépemen
2018. okt. 21. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó, attól hogy most ez van, még bármikor elöntheti az agyadat a sz@r, és nekiállhatsz pénzt keresni...
2018. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg téged kiszolgál, addig lényegtelen, ne felejtsd el időről időre kipucolni.
2018. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok
2018. okt. 22. 10:35
 7/10 anonim válasza:

Meg az se számít melyik a third party gyártója, tudod egy asus két jó hatékonyságú minőségű ventivel v tescos a legolcsóbb-bal, amit találtak.


És egy jó tanács, hagyd abba mert szűzen fogsz meghalni.

2018. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Arra már én is számítok. (Nem csak a gépezés miatt hanem mert gyenge vagyok,könnyű belém kötni, és még a kinézetem se a legszebb)
2018. nov. 18. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Van az a pénz, amivel jól nézhetsz ki

[link]

2018. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs annyi pénzem és nem is lesz annyi soha :-D
2018. nov. 18. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!