Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dual channel működni fog?

Dual channel működni fog?

Figyelt kérdés

Van egy 4slotos asus alaplapom ami 2x2 dual chaneles. Van benne 3x2gb ram mind egyforma. Rendeltem melléjük még 2gb ot, csak én hülye nem néztem a verzio számát. Tehát ami itthon van mind ver4.1 es amit rendeltem hozzá az ver 1.2 es. A többi adat megegyezik.

Van esély arra hogy működjenek együtt? Sajnos olyan az alaplap hogy nem lehet letiltani a dual channelt.


2018. szept. 10. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a frekvencia és az időzítés megegyezik akkor nagy valószínűséggel lesz Dual-Channel, ha nem akkor sem buksz sokat rajta ha van dedikált videókártya.
2018. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leglassabb, legrosszabb időzítésű modul sebességén, de működni fog.
2018. szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze,egyezik minden más paraméter mert az alapján rendeltem meg. Csak azt nem tudtam hogy létezik több verzio is belőle...

Azt tudom hogy két teljesen különböző RAM al csak a biosig jutok el sajnos.

2018. szept. 11. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!