Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Lenovo Y520 kb hány évig...

Egy Lenovo Y520 kb hány évig lesz elég?

Figyelt kérdés

I7-7700HQ, 1050 Ti 4GB, 8gb ram(később bővíteném). Videók alapján egész jól helytáll a mai játékokkal, kb meddig lesz elég egy ilyen konfig? ( nem akarok mindent ultra b*szo mthrfcka grafikán játszani)

+Elvileg VR ready ez mennyire igaz?

Köszi!


2018. szept. 9. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyenem van.

Ha nem ragaszkodsz nagyon a laptophoz, inkább vegyél ugyanennyi pénzből egy erősebb asztali gépet, hidd el, jobban jársz vele.


VR felejtős.

2018. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
(csak hogy érzékeltessem, kb. a 70.000 Ft-al olcsóbb asztali számítógépem a padlót feltörli a laptoppal)
2018. szept. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 évig még biztos. A VR viszont szerintem túlzás.
2018. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belépő szintűnek vettem öt éve egy Lenovot. Nincs semmi baja ma sem. Az újak sokkal gyengébbek, sokszor rövid idő alatt viheted a garancia szervizbe. Merevlemez, leálló ventillátor, rossz kijelző, tajvani műanyag gagyik ezek.
2018. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
le van árazva 250ezerre azért szemezek vele. Esetleg valami más ebben a kategóriában? (intel+nvidia kombót szeretnék)
2018. szept. 9. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!