Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri a Radium-ról gamer...

Megéri a Radium-ról gamer PC-t venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy gamer PC-t venni. Építgetni nem nagyon szeretném, mivel még ezt soha nem próbáltam. Szóval arra gondoltam, hogy veszek egy gamer PC-t a Radium.hu oldalról. Innen érdemes venni előre összerakott PC-t? Ha nem, milyen másik oldal van, ahol van ilyenre lehetőség?

2018. aug. 17. 16:01
1 2
 11/20 Denes999x ***** válasza:
50%

Jó, én beleőrültem az Ipon gépösszerakóba, úgyhogy próbáld meg magadnak összeválogatni a dolgokat ezek alapján:

Gépház - Raijintek Arcadia

Tápegység - Be Quiet! Pure Power 10 400w

Alaplap - MSI H310M Pro-VD

Processzor - I3-8100

Memória - Crucial 1x8GB DDR4 2400MHZ (lehet más is)

Videokártya - Gigabyte Windforce X2 GTX1070 Ti (lehet más gyártó)

SSD - Kingston A400 240GB

HDD - Toshiba DT01ACA200 2TB

Hűtő - Alpenföhn Sella


PCX-en kiszámoltam, hogy minimálisan 300 alatt van, de az Ipon kicsit drágább hely.

Ugye jobb, mint akármelyik Radiumos PC?

:)

2018. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 MGéza ***** válasza:
64%
Nézd, nem tudom minek a kiemelés. Ha neked mániád hogy előre összerakottat akarsz venni már máshol nem csinálják meg(dehogy nem ha kéred, aqua, ipon, pcx, bluechip), akkor nyugodtan fizess rá a marketingre még egy kicsit.
2018. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én még életemben nem szereltem gépet szét/össze. Ez lenne az első gépem, és hát elég drága mulatság lenne ha kárt okoznék valamelyik alkatrészben. Ezért inkább profikra bíznám ezt, mert mint ahogy mondtam, nem nagyon volt még ilyennel dolgom.
2018. aug. 27. 18:40
 14/20 MGéza ***** válasza:
50%
És az a rögeszméd, hogy csak az a profi aki annak marketingeli magát? Írtam, más cég is csinálja csak szép csendben, felhajtás nélkül. Szerinted azok nem profik?
2018. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ha ennyire magabiztos vagy, akkor ajánlj már 1-2 céget ami ilyen okoska. Egyébként meg abból sejtem, hogy nem lehetnek amatőrök az ilyenben pl. az iPon-nál vagy PCX-nél, mivel ezt alátámasztják a vélemények a boltokról. Plusz ha ők tesznek kárt az alkatrészben, azt nekik ki kell cserélni, mivel le kell tesztelniük, valamint az én kezemben még nem is volt a gép. Csak ennyit akartam elmondani, ha már ennyire nagy a szád.
2018. aug. 28. 10:14
 16/20 MGéza ***** válasza:
Ajánlottam. Zárójeles részt is olvasod? Vagy akkor minek kérdezel ha nem olvasol? Arra hívtam fel szíves figyelmed, hogy ezen a kérdésen nincs mit ragozni. Az ipon, pcx, bluechip abban jobb hogy magad állítod össze a konfigot abból amiből te szeretnéd. Nem pedig állítólagos profik mondják meg hogy mi kerül bele, neked mi a jó. Nekem a profizmusuk már ott bukik hogy a kis gépeikbe minőségtelen, névtelen vackokat raknak, főleg tápegységre értendő. Ha adnának magukra, ott is valami normális szerepelne, nem pedig a szokásos reklámduma. Felfuttatott, jól marketingelt cég ez. Persze, az ember könnyen bedől nekik ha nem kérdez, de ha már kérdezel, mondjuk hogy miért ne, akkor mit kötöd az ebet a karóhoz?
2018. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hoppá. Azt nem írtam, hogy végeztem a Radium-ról való rendelés gondolatával, mert mindenki azt mondta/írta hogy szar. Most már inkább az iPon-on gondolkozom.
2018. aug. 29. 09:04
 18/20 Denes999x ***** válasza:
Szia! Összejött valami?
2018. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Eddig semmi fránya anyagi okok miatt :(
2018. szept. 11. 05:53
 20/20 anonim válasza:
nekem 320.000ft lenne a keret es amit ki neztem magamnak az egy ryzen 5 2600 3.9GHz 16ddr4 es ram alaplaphoz nem igazan ertek sry de azt megtudom nezni hogy melyikbe jo avval sincs problema gforce 1060 6GB 500wattos tap a haz kikotese hogy vilagitson es legyen lehetoseg belso dvd olvasora. 1T hdd 120gb ssd es asszem ennyi ezt hol lehetne ossze rakatni? a fenti oldalak?
2018. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!