Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri a Radium-ról gamer...

Megéri a Radium-ról gamer PC-t venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy gamer PC-t venni. Építgetni nem nagyon szeretném, mivel még ezt soha nem próbáltam. Szóval arra gondoltam, hogy veszek egy gamer PC-t a Radium.hu oldalról. Innen érdemes venni előre összerakott PC-t? Ha nem, milyen másik oldal van, ahol van ilyenre lehetőség?

2018. aug. 17. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ipon.hu vagy pcx.hu-n van gépösszerakás opció (össze is szerelik) , de árba nem hiszem olyan hatalmas árrés lenne a dolgok között.
2018. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Takysoft ***** válasza:
53%

válogasd össze te a dolgokat.

az előreszerelt dolgokban szeretik eladni a rajtuk maradt árukszletet.

előző generációs procik (a gen8 SOKKAL jobb, mint a tavalyi gen7)

raktáron marad HDD-ket adnak el rendszerpartícióként (soha nem telepítünk windowst HDD-re, csak SSD-re)


stb.

2018. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
#2-es nek igaza van, én csak annyit fűznék még hozzá, hogy a Radium PC általában alja minőség tápokkal ill. legolcsóbb alaplapokkal vannak felszerelve, ami végzetes is lehet az egész Konfig-ra nézve. Úgyhogy szerintem is magadnak válogasd össze az alkatrészeket, vagy ha nem teljesen értesz a komponensek kompatibilitásához akkor ha leírod mekkora Budge-vel gazdálkodsz, akár mi is tudunk neked írni lehetséges PC-ket amit az adott boltban összerakathatsz.
2018. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom. PCX-en is vannak előre összerakott gépek, de azok jobban konfigurálhatók.
2018. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Denes999x ***** válasza:
Ha tudsz mondani egy keretösszeget, össze is dobok egy gépet PCX-en.
2018. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

soha nem telepítünk windowst HDD-re, csak SSD-re)

Elhiszem hogy ez a jelenlegi divat, meg is van az elonye, de azert ne essunk ennyire at a lo tuloldalara.

2018. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát főleg az lenne a lényeg, hogy kb. 300ezer ft. a keret, de legyen részletfizetési lehetőség a boltban. Szeretném, ha lenne benne egy minimum 100GB-os SSD és egy 1TB-os (inkább 2TB-os) HDD. A processzor inkább Intel legyen, még soha nem volt AMD-m. RAM mindegy milyen, csak legalább 8GB legyen (ez is inkább 16GB). Táp, Alaplap, Ház, stb.-hez nem értek annyira, úgyhogy a legjobb áron a legjobb jöhet.
2018. aug. 18. 09:18
 8/20 A kérdező kommentje:
Na, senki?
2018. aug. 19. 10:24
 9/20 Denes999x ***** válasza:
100%
Nagyon muszály a részletfizetés? Tudtommal csak az Iponnál lehetséges, aminél rettenetesen drágák tudnak lenni a dolgok és a gépösszerakójuk is szörnyű.
2018. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet sajnos, hogy elég sokat elköltöttem a keretből (családi okok), viszont szeretném a gépet minél hamarabb. Úgy talán kijönnék, ha részletben tudnám fizetni, nem számít, ha így drágább. Egyszerre most nem menne ez a 300ezer.
2018. aug. 19. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!