Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs valakinek Epson stylus...

Poirot15 kérdése:

Nincs valakinek Epson stylus sx235w típusú nyomtatója?

Figyelt kérdés
Akinek ilyenje lenne, megkeresne privátban?

#nyomtató #privát #Epson #epson stylus sx235w
2018. aug. 11. 15:13
 1/8 belapus ***** válasza:

Miért ne használjuk ki azt a lehetőséget, amiért a GYK létrejött ?

Ha leírnád a problémádat ( már ha valóban nem annyira kényes természetű ), talán többen is segíteni tudnának.

Nekem 215-ös van.

2018. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy fórum, nem egy társkereső oldal ("Epson stylus sx235w-el rendelkező pasi keresi hozzá illő párját"). ;)


Tedd ki a konkrét kérdésed itt a fórumban. Feltételezem akinek nincs ilyen nyomtatója, az is tud segíteni.

2018. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jólvan! Nem tudtam eldönteni, hogy ezt ki lehet-e írni, nem sért-e valami szabályt, s így nem kerül-e törlésre.


Sajnos a fent említett nyomtatónak nincs meg a telepítő lemeze, s netről nem akarom leszedni, mert nem tudom, hogy azok mennyire megbízhatók. A kérdésem, kérésem az lenne, hogy nem tudná-e valaki elküldeni nekem a gyári, eredeti telepítőlemez lemezképfájlját .iso kiterjesztésben?

2018. aug. 11. 19:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért a javaslatot, mindkettőtöknek! :)
2018. aug. 11. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Az Epson hivatalos oldaláról:

* [link]

elérhető a driver:

* ftp://download.epson-europe.com/pub/download/3778/epson377873eu.exe

a szkennerhez is:

* ftp://download.epson-europe.com/pub/download/6026/epson602669eu.exe

2018. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 belapus ***** válasza:

Ha tippelnem kellett volna, driver problémára gondoltam volna elsőként.

Ahogy írta és linkelte a válaszoló, a hivatalos támogatási oldalukról letölthető.

2018. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MGéza ***** válasza:

"Sajnos a fent említett nyomtatónak nincs meg a telepítő lemeze, s netről nem akarom leszedni, mert nem tudom, hogy azok mennyire megbízhatók."

Áruld már el, miért nem keresed meg a gyári oldalt ahogy fentebb írták? Ott biztosan nem kapsz vírusos drivert, nem a google reklám találatait kell meg nyitogatnod, az ilyen download free marhaságokat.

2018. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerettem volna az eredetivel (a boltban adott lemezzel-->de ebben az esetben annak a lemezképfájljával) használni, kedves 7. (de igazából csak 5.) hozzászóló.


Kedves "belapus"! :)

Megpróbálom az Ő általa küldöttel. Remélem jó lesz.


Kedves 3. segítőm!


Nagyon szépen köszönöm! :) Megnézem, remélem jó lesz. S azt is, hogy így wi-fin n keresztül is működni fog, majd! :)


Minden, értelmes hozzászólást küldőnek köszönöm a választ (s aki el szeretné a jövőben küldeni azt, amit kértem, neki előre is ezer hála és köszönet, hálám üldözni fogja! ;)!

2018. aug. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!