Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital Black vs Blue?

Western Digital Black vs Blue?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 1TB-os Winchestert, arra szeretném telepíteni a játékokat. Van ilyen WD Black, ami Gamereknek szánt. Mi a különbség a Blue és a Black között? Azon kívűl hogy drágább? A sima Blue is elegendő arra, hogy játékokat telepítsek rá?

2018. aug. 6. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A black folyamatos írás/átírás/törlés/beolvasásra van szánva, átlagos felhasználású gépbe is meg lehet venni, de nem feltétlenül szükséges.


Maga a black jobban bírja időben, de ez a gyári 5 év garancián is látszik.

Nekem most 3 és fél éves az 1 terás blue HDD-m, semmi baja nincs, még most is 100/100 a kondíciója HD Sentinel szerint, pedig itt is fel van rakva a játék ,aztán ha megunom, letörlöm, szedek le másik a steam könyvtárból.

2018. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

GAMER sírok, felejtsd el azt az ökörséget da nagyon gyorsan.

A kettő közt ugyan lehet sebesség beli különbség de nem számottevő (észre sem veszed).

Az sem igaz, hogy folyamatos használatra van mert az a Red,Purple és a RE szériák.

Viszont élettartamban valószínűleg a Black a jobb mivel elég ritka, hogy egy HDD 5 év gyártói garanciát kap.

Nekem van egy kb 8 éves Blackem ami napi használatban azóta is hibátlan. kopp-kopp

2018. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki hélló... Ahol venném, ott tüntették fel, hogy Gamereknek szánt....
2018. aug. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!