Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi ideig tart körülbelül,...

Mennyi ideig tart körülbelül, amíg megjavítják a laptopomat (ASUS)? "Sürgős"

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy ASUS laptopom, aminek nem jó a DVD írója, és ma azt észleltem, hogy nins hangja, és néha recsegő hangot ad ki a hangszóró, de nem szoftveres a probléma, mert ha a BIOS-ban vagyok, akkor is fennáll a helyzet; így el kell, hogy küldjem szervízbe, még garanciás, de arra lennék kíváncsi, hogy mennyi ideig tart ez az egész szerintetek(mert hát azért nyári szünetre elég fontos lenne, hogy legyen gépem)? Előre is köszi.
2010. jún. 19. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

nyáron leállás van mindenhol, így a szervizben is.


attól függ, hol vetted, és melyik szervizbe vitted. Mert egyébként mindent a budapesti szervizbe postáznak fel.

2010. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Media Marktban vettem, és valószínűleg Pestre viszem majd be közvetlenül...így esetleg könnyebb megmondani?
2010. jún. 19. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
ha gyári garival viszed vissza minimum 1 hónap
2010. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 hónap?! :-O Úristen, az nagyon sok...
2010. jún. 19. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Legalább 1 hónap. Haverom gépe télen alaplapos lett, és 2,5 hónapba telt a javítás: nem tudtak alkatrészt szerezni. Azért add be szervízbe, főleg ha nyáron nem használod, és kitartás :D


Ja, és ha teheted vegyél rá még garit, mert az, amit leírtál, az kb. 50e Ft-ba kerül amúgy.

2010. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez elég rosszul hangzik...és nyáron pont, hogy nagyon is használnám...

Ennek is alaplap csere kell majd, mert integrált a hangkártya, annyira azért nem régi gép, van rajta még a 2 éves gyári garanciából(F3Sg), remélem, hogy van hozzá alkatrészük :'(

2010. jún. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!