Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet ez a gép körülbe...

Mennyit érhet ez a gép körülbelül?

Figyelt kérdés

amd 2800 asus alaplapos lg dvd olvaso 512-es ram inviia gforce 5500as kártya atx 400 as táp gyári fekete kromszéle gyári gép még ez nem volt szétszedve doboza is megvan lcd monitor 17 colos beépitet hangszoroval logitech egér még oldalt is vanak gombok logitech bilentyü webkamera beépitet mikrofon infra lámpa logitech fejhalgato beépitet mikrofonal erösitö 5.hangszoroval.


Ez egy hirdetés szövege..kérdésem az lenne hogy igy ránézésre meg a leirásból kiderültek alapján kb mit kostálhat ez a gép...


2011. szept. 12. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Max 25-30, mindennel együtt.
2011. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gép 15e, szerintem a monitor is 10-15e (de jó lenne tudni mennyire öreg).
2011. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat...


még épp nem cseréltem el de máár felraktam tovább cserebe többek közt a jofogason is megtalálhatjátok békés megyei szűkítéssel

2011. szept. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!