Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Langyos a tápegység, az baj?

Langyos a tápegység, az baj?

Figyelt kérdés

Corsair RM850. 7700k tuning nélkül. 1080 gtx tuning nélkül 4 db merevlemez 3 db venti.

Kivettem a gépemet a nagy házból kisebbre váltottam a hordozhatóság miatt. Az új ház Corsair r100 silent.

Elöl 2 db 14-es ventit szerkesztettem bele. Hátra sajna csak 12 es fér. Játék közben a vga 78 fokot is eléri ez a max amit elér. Asus srtix. A proci 60-70 fok. Alsó tápos kaszni alulról szív de a táp langyos. A nagy kaszniban nem tűnt fel.


2018. jún. 28. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj ha langyos.

Viszont egy 1080 Asus Strix játék közben 78fok?

Akkor Furmarknál még több is lenne.

Nekem gigabyte 1080 g1 gaming van, ez furmark (stressz teszt)esetében 72fok, gaming esetében pedig 60-65 között.


Persze a 78 fok is belefér, dehát kiadtál plusz pénzt egy Strix-ért, 10fokkal legalább hűvösebbnek kellene lennie játék közben.

2018. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MGéza ***** válasza:
100%
Mivel a másik ugyanilyen kérdésedet törölték így ide is elmondom, hogy ez a Corsair félpasszív, tehát nem kell aggódni ha kicsit langyos. Ha kell majd hűti magát.
2018. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A normálisabb gépházamban a vga 68 fok volt. Ez amiben most van nagyon zárt.
2018. jún. 28. 22:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj 45 fok biztos van a kaszniban. Így hiába jó a vga hűtése ha 4t fokos levetőt tol a hűtőre.
2018. jún. 28. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!