Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen géppel lehetne Youtuber...

Z1s2o3l4a5 kérdése:

Milyen géppel lehetne Youtuberkedni?

Figyelt kérdés

Az én gépem :

Core i5 7200U

4gb ram

Radeon r5 m430 + intel hd 620

Ezzel lehetne már videókat renderelni, és felvenni 720 60p-ben?



2018. jún. 21. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

én ezt most nem értem. Webkamerán akarsz youtubeozni, vagy van valami rendes kamerád és a gépeden vágnád össze?

vagy valami játékot Streamelnél és közben kommentálnád?

2018. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

képernyőt akarsz rögzíteni? ahhoz édes kevés a 4gb. Külső kamerával akarsz felvenni? Arra jó.


maga a kérdés is "youtuberkedni", videót akarsz csinálni amit felraksz? Milyen videót, játék, külső kamerás? Mire gondolsz render alatt? megvágni, effekteket hozzárakni, egyéb?


Mindezektől eltekintve a notebook nem erre való, ez meg végképp nem.

2018. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan telefonnal tolják.
2018. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol függ pl 720p 60fps-el akarsz videózni valami felvevő progival. Oda kevés. a vga és a ram!
2018. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak renderelni, és vágni szeretnék rajta, meg szeretem volna játékokat is rögziteni, vagy streemelni, és ha bőviteném a ramot pl 8gb-ra akkor kb milyen felbontásba tudnék 60p-ben rögziteni, stremelni? Vágásra, és renderelésre jó lenne? és tudnátok ajánlani vágóprogramot, amit nem bonyolult használni. Előre is köszönöm
2018. jún. 21. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!