Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkre mehet a hangkártya...

Tönkre mehet a hangkártya szimplán egy játéktól?

Figyelt kérdés
Konkrétan a FlatOut2™-re gyanakszom, mert elég sok mindennek van hangja benne (ütközések, tárgyak koppanása, stb.) és sztem nem bírta a hangkártya. Csináltam egyszer egy hatalmas zúzást, és azt vettem észre, h nem haladtszódott minden hang és egy kicsit recsegett is. Azóta sokszor előfordul más játékoknál is, h pl. ha leadok FPS-esben egy sorozatot, akkor nem hallatszik az összes lövés, sőt van, h nem is követi a képernyőn történőket. 2. A másik része ennek a dolognak h a géphez csatlakoztatott eszközök (Hangszóró, Head-set) recsegve szólnak!
2010. jún. 16. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hali


Rengeteget játszottam a flatout 2 vel, nem hinném, hogy ilyen gondot okozna, esetleg nézd meg nincsen valami jobb driver ( esetleg frissebb hozzá ) milyen hangkeltőről van szó amúgy ?

2010. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamilyen Asus Realtek valameik típus. Nem tudom, majd megnézem pontosan meik. És azt mondod, h attól jobb lesz, ha frissítem a driver-ét?
2010. jún. 17. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..


Érdemes keresni hozzá frissebb drivert, hátha javul.

Ha alaplapi az már gázab, lehet végét járja, és kéne bele egy pci -os.


Jóféle.:


[link]


Gyengébb.:


[link]

2010. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Majdnem sikerült a link áá .:


Gyengébb :


[link]

2010. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Am ez az a hangkártya százas h alaplapi, szval annak nagyon nem örülnék, ha azt kéne cserélni... De ha nem nagy kérés, megtennéd, h írsz egy jó alaplapot is?
2010. jún. 25. 21:08
 6/8 anonim válasza:

Szerintem az Asus hangkártya a legjobb, itt találsz egy csomót. Az árakat is össze tudod hasonlítani, meg vannak rendszeresen akciók.

[link]

2010. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hello, tudom, h régi a probléma, de egy 'súlyos' tünet jelentkezett... Ha bedugom a gépbe a hangkeltetőt, legyen szó head-set-ről vagy hangfalról, mindig az egyik fele hangosabb mint, a másik. Mikor Windows-ban vagyok akkor nincs gond, csak akkor, h ha játszok. Eljött az idő, h komolyan gondolkozzak cseréről, vagy van esély megmenteni?
2010. szept. 14. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdemes egy pci-os hangkártyát venni a gépbe (Kb. 2000 Ft.), ha tényleg halódik.....


Ha a hangszóró jobb és bal oldala eltérő hangerősséget mutat:


-Nézz bele a játék beállításánál, hogy a hangcsúszka egyszerre irányítja mindkettő oldal erősségét, vagy külön állítható a jobb és a bal oldali hangszóró erőssége? Ha a második, akkor mindkét oldal csúszkáját tedd azonos pozícióba.


- Lehet, hogy az alaplapi hangkártya jack dugó érintkezése lazult ki, ekkor is jelentkezhet a fent említett jelenség= Ha lehet forrasztani, és értesz hozzá, akkor nincs probléma, ellenkező esetben egy szervíz...



Attól, hogy az alaplapban elmegy egy részegység, nem kell az egészet kidobni, a legtöbb Bios-ban le lehet tiltani a hibás részegység használatát, és az utólagosan beszereltetett használni helyette. Ha letiltod, nem fogja azt már az indulástól kezdve működtetni, így nem is zavarja be a gépet.

2010. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!