Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc hűtő ventillátor?

Pc hűtő ventillátor?

Figyelt kérdés

Tudtok valami jó halk kék ledes házhűtő ventit?

Ami teljesítményben sem rossz.



2018. jún. 6. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van ilyen vagy halk vagy hűt
2018. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
depcool gammaxx 200t
2018. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem "Apenföhn Wing-Boost 2 plus" van a gépben, 2 darab. Hangjuk nulla viszont olyan szellőt generálnak, hogy csak na. Számomra a ledes téma nevetségesen értelmetlen, így ez nem is volt szempont. Ha el tudod fogadni, hogy nem a ventilátort nézed míg megy a gép akkor bátran ajánlom a fent említett ventiket.
2018. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor az ilyen remek hűtő gyártók adhatnának ki ledes megoldásokat is. Nem vagyok egy led "buzzancs", de sokan szeretik kicsit egyedivé tenni a gépüket főleg, ha már mondjuk plexis vagy üveg oldallapos házuk van. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy hülyeség ha valakinek ez jön be.
2018. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 egyet értek, nekem is olyan ventim van és én is tudom ajánlani
2018. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A számítógép mára szinte egy bútordarabbá nőtte ki magát a szobában vagy a házban.

Az én házam fehér plexis és kék ledes. Nem azt mondom hogy, "minden világítson mer az menő" hanem legyen ízléses és nézzen ki jól. És a 2 db kék ledes venti sokat dobna az összképen. mielőtt írnátok hogy minek a led meg kis hüly..gyerek stb. XD

2018. jún. 7. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem "menő". Hanem egészséges izlés kérdése. Nyilván az ember szeretné, ha a gépe is kinéz valahogy. Nem hiszem, hogy ezzel bármi baj kellene, hogy legyen. Nekem is plexis oldallapos házam van. Gyárilag egy venti elöl, egy felül egy hátul, minden venti kék ledes volt. Lecseréltem mindet piros ledesre (mert nekem az jön be) + ki is egészítettem. Kettő elöl, kettő felül, egy hátul mind piros. És igen, marha jól néz ki. Hatékony is, és dekoratív is. Nem értem azokat, akik emiatt "hőbörögnek". Azért írtam, hogy jó lenne egy-egy hatékony hűtő gyártónak ledes megoldást is letenni.
2018. jún. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!