Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD ez most az átmérő?

SSD ez most az átmérő?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem, hogy nézegettem SSD-ket és írták ugye hogy 2,5" os. Ha jól tudom akkor az az átmérőt jelenti de ha akkora lenne az eléggé nevetséges lenne. Akkor most mit is jelent?

2018. jún. 3. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az átmérőt jelenti.

Miért nevetséges? Oszd meg velünk, hogy mi is nevethessünk. :)

2018. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel a nem ssd-ben korongok vannak, igy megmaradt ez a szamolasi mod, hogy tudd, mekkora helyre fer be. Ne probalj a 3.5 helyere egy 2.5-t bepreselni.
2018. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
meghajtók esetében a magasságot(vastagságot jelenti)
2018. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Laposokban 2,5" a HDD is. Miért a 3,5" az nem "nevetséges"? :D Nem értem mi vicces van ezen.
2018. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem a vastagságot jelöli, szép is lenne. Simán keresztátmérőt jelöl, szerintem.
2018. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát ha arról az oldaláról van szó amire pl leteszed az asztalra akkor nem lenne az átmérő nevetséges?kb 6cm (ha jó lszámolom)
2018. jún. 3. 17:29
 7/13 A kérdező kommentje:
természetesen ha tévedek akkor osszátok meg velem! hisz ezért kérdezem
2018. jún. 3. 17:30
 8/13 anonim ***** válasza:
egy ssd meghajátó keskenyebb mint egy cd :D
2018. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

hát ha arról az oldaláról van szó amire pl leteszed az asztalra akkor nem lenne az átmérő nevetséges?kb 6cm (ha jó lszámolom)

...


Komolyan nem értelek. Mi ezen a bonyolult? 2,5 col, az 63,5 mm. Leteszed az asztalra, előveszed a vonalzót és megméred, keresztbe. Nem lepődnék meg, ha annyi lenne. :)


Egyébként is, mivel mással nem lehet kapcsolatba hozni, csak a beszerelésnél rendelkezésre álló hellyel, adja magát a történet.

2018. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a fele ahol a csatlakozók vannak 7cm. Akkor most egy 2,5" os ssd jó lenne bele?
2018. jún. 3. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!