Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer konfig: Szerintetek jó...

Gamer konfig: Szerintetek jó ez a konfig, vagy valamin módosítsak? (Tuningolni nem szeretnék! )

Figyelt kérdés

Ház: Sharkoon TG5 RGB

Táp: EVGA SuperNova 750 GQ Gold

Alaplap: MSI Z370-A PRO

VGA: ASUS STRIX R9 390 DC3OC

CPU: Intel Core i7-8700

CPU hűtés: Enermax Liqmax II 240

Ram: G.SKILL TridentZ 16GB (2x8GB) 3200 MHz


Természetesen SSD, HDD is lesz benne.



2018. ápr. 25. 15:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy a VGA jelenleg adott, de cserélni fogom egy Geforce GTX 1080 vagy 1080ti-re.
2018. ápr. 25. 15:43
 2/4 ZeToRr ***** válasza:
Varj a geppel teso, Nemsokara Jon a ryzen 3, meg az uj Nvidia karik. Meg a ram arak is majd fognak lemenni
2018. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én inkább maradnék az intel-nél. Szerintem az 1080ti is bőven elég egy játékhoz és az ára is a fellegekben. Bele sem merek gondolni, hogy mennyiért adják majd az új geforce kártyákat. Memória árakat nézegetem egy jó ideje és nem úgy látom, hogy egy hamar lemennének az árak. :/
2018. ápr. 26. 08:04
 4/4 ZeToRr ***** válasza:
40 szazalekos ar dropra lehet kartyaknal szamitani mert a Bitcoin haldoklik, Varj Vele. Regen a szaros 1080ti 180 Ezer volt, most meg Magyaroknal a ketszerese. Varj Vele. Meg ugyis jonnek az uj procik. Pl: 4nm architektura, 7nm architektura.
2018. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!