Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen tápegység elég...

Egy ilyen tápegység elég lenne a többi dologhoz? Mennyire megbízható az a márka?

Figyelt kérdés

Annyi történt,hogy ma játszottam,éreztem valamit.Lehajoltam a géphez(le volt véve az oldallap)és a szemem előtt elszikrázott a tápegység.Szóval most reménykedek benne,hogy csak az romlott el.

Egy 420W-os táp volt benne és egy

GTX560(elvileg a TDP 180W)

Athlon II X4 965(a TDP 140W)

800Mhz-es DDR2 Ramok 2x2GB

Az alaplap biztos,hogy támogatja a 140W-ot...vagyis az oldalon ez van(Gigabyte ma1pme-s2p)

Az lenne a kérdés,hogyha semmim nem károsodott és szerencsém volt és csak a táp hibája akkor egy ilyen elég lenne már?:Akyga 500W AK-B1-500E 500W



2018. ápr. 8. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Akyga tápok hulladékok.

Masterwatt Lite 500W teljesen jó.

2018. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy most nem lenne rá ennyi.Egy ilyen 4-6ezer forint lenne rá
2018. ápr. 8. 17:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezért esett erre a választás,olcsó és árukeresőn nem is volt rossz az értékelése
2018. ápr. 8. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Jópárszor ki lett vesézve ezen a fórumon is, hogy az Akyga semmiféle elektronikai védettséggel nem rendelkezik, és a meghibásodási aránya is jóval magasabb.


Ennyi pénzért mindenképp csak használt jöhet szóba, ha a jövőben szeretnéd használni még a gépedet.

Mondjuk ez: [link]

2018. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

+1

Vagy még valami Corsair VX / Chieftec CTG ami szóba jöhet, ha épp találsz ennyiből.

2018. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Még szét nézek és olyat keresek amilyet mondtál
2018. ápr. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!