Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez egy megbízható tápegység?

Ez egy megbízható tápegység?

Figyelt kérdés

Bitcoinos bányászathoz kell egy legalább 1000W-os.


[link]


2018. jan. 18. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

tizessel drágább, de annyit megér.

2018. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan manapság már nincs.
2018. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért nekem elzörög már 8 éve a Corsair HX tápom, szóval nem vészes :D
2018. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Feltételezem, bányászathoz jól jönne minél több PCI-E kábel. Mivel ennek az FSP tápnak csak 4 van, én inkább ezt választanám: [link]

Hatásfok kedvezőbb, és itt már 6 PCI-E kábel található.

Vagy némiképp drágábban ez még komolyabb:

[link]

A fent említett Corsair is teljesen jó.

2018. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát szerintem most nekem az FSP táp is megfelelő lesz.Most nemrég vettem egy gtx 1080 ti-t erre a dologra(elég drága volt)Szerinted egy ilyennel tudok-e működtetni nagy teljesítményű vga-kat?


[link]

2018. jan. 19. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt most dobd ki a kukába hacsak nem célod a molex csatlakozó teljes leégetése (meg a velejáró rövidzárlat, ahogy összeérnek az erek).


Ez kb akkor találmány, mint a passzív hdmi - d-sub átalakító, létezik, csak épp semmire nem jó.

2018. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor rendben nem veszek olyat.Ez a fsp 1000w-os táp most ehhez a vga-hoz jó lesz vagy nem?
2018. jan. 19. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen tápot veszel, annyi a lényeg, hogy a teljesítménye legyen meg, ill. a megfelelő csatlakozók. Az összes többi részletkérdés.
2018. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 8-as jól írja. Lényeg hogy bírja leadni azt a teljesítményt ami kell, a többi dolog le van szarva.
2018. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!