Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik ssd lenne jobb?

Melyik ssd lenne jobb?

Figyelt kérdés

Az egyik kiszemelt a samsung 860 evo 250gb a másik pedig az intel 760p 128gb.

Az intel jobbnak tűnik, bár nem tudom mennyire érződne a különbség. Az op. rendszer, illetve pár játék és program lenne rajta. Mennyire érződne a különbség mondjuk a win 10 betöltésénél vagy pubg töltése közben? Egyik se melegszik nagyon? Olvastam, hogy a samsungnak csak egy részét lehet használni max sebességgel, aztán lecsökken a sebesség 300mb/s-re. Ez az intelnél is így van? Szerintetek melyik a jobb?


Előre is köszi a válaszokat!



2018. ápr. 4. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

sötét van és a grafikonok rosszak de itt a samsung tűnik gyorsabbnak

[link]


Nekem egy 850 evo 250gb van, csak windows, alap programok, lol, pubg van rajta és így van 90gb szabad helyem. Szerintem elég gyors, de az ssd nem arra van hogy 99%ra fullra pakolja az ember, ezért is kevés a 128gb. Az élettartamnak is jót tesz ha van szabad hely.

2018. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!